The Society Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Society Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Society Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? The Society Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

The Society dizisi yeni çıkan gençlik dizileri arasında yer almakta olan bir dizidir. Ancak farklı bir konusunun olması onu diğer dizilerden ayıran bir nitelik olarak gösterilebilir. Gizem türünde olan dizi Netflix de yer alan ve oldukça sevilen bir dizi olarak kendisini göstermektedir. Gizemli bir gençlik dizisi olan The Society konusu ile dikkatleri çekmektedir. Amerikan dizisi olan The Society gizem severler için güzel bir seçenek olacaktır. Tamamen farklı olan konusuyla güzel bir gençlik dizisidir.

The Society Dizisinin Konusu Nedir?

 The Society dizisi Netflix de yer alan ve sevilen bir dizi olarak bilinmektedir. Dizi zengin bir kasabada geçmektedir. Bir okul gezisine gitme planı yapan gençler gezi günü evlerinden çıkarlar ve otobüse binerler. Ancak otobüs bir süre sonra binen kişileri tekrar başlangıç noktasına götürür. Ancak kasabalarına tekrar geri döndükleri zaman bıraktıkları hiç kimsenin orda olmadığını fark ederler.

 Kasabada sadece gençler kalmıştır. Sürükleyici bir dizi olan The Society dizisinde sadece belirli bir yaş altında bulunan kişiler kalmıştır. Kasabada kalan kişilerin hayatta kalmak için yaptıkları anlatılmaktadır. Aynı zamanda da buna neyin sebep olduğunu bulmaya çalışırlar.

The Society Oyuncuları ve İsimleri Neler?

Kathryn Newton / Allie Pressman

Gideon Adlon / Becca Gelb

Sean Berdy / Sam Eliot

Natasha Liu Bordizzo / Helena

Jacques Colimon / Will LeClair

Olivia DeJonge / Elle Tomkins

Alex Fitzalan / Harry Bingham

Kristine Froseth / Kelly Aldrich

José Julián / Gordie

Alex MacNicoll / Luke

Toby Wallace / Campbell Eliot

Rachel Keller / Cassandra Pressman

Maggie Budzyna / Lily

The Society Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

 The Society dizisi sadece bir sezondan oluşmaktadır. 2019 yılında yayınlanmaya başlanmış olan bir dizidir. Dizinin her bölümü yaklaşık olarak 60 dakika kadar sürmektedir. Aynı zamanda da bir sezonda sadece on bölüm bulunmaktadır. Dizinin ikinci sezonu henüz bulunmamaktadır. Ancak dizinin son bölümde devamının geleceğine dair bir mesaj alınmaktadır.

 Diziyi sevenler yeni bir sezonun gelmesini beklemektedir. Ancak ikinci sezon gelecekse bile tam olarak ne zaman geleceği ile ilgili olarak kesin bir bilgi mevcut değildir.

 The Society Dizisinin İkinci Sezonunda Neler Olacak?

 The Society dizisinde ikinci sezonda tarım olayları üzerinde bir gelişme yaşanması beklenmektedir. Aynı zamanda aralarında yaşanan anlaşmazlıklar ile ilgili olarak da bir değişim yaşanacağı düşünülen ihtimaller arasında yer almaktadır. İlk sezonda yer alan ve hayatta kalmayı başaran tüm karakterlerin ikinci sezon içerisinde de yer alacağı tahmin edilmektedir.

 The Society dizisi ile ilgili olarak kesin bir onay bulunmasa bile yine de oldukça sevilen bu dizinin yeni bir sezonunun çıkma ihtimali de oldukça yüksek olarak görünmektedir. Çıkacak olan yeni sezonda yeni karakterlerin diziye eklenmesi için kaybolan ebeveynlerin geri dönmesi gibi bir ihtimalde söz konusu olabilir. Ancak şuan için kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

 The Society Dizisini İzlemek İçin Nedenler

Oldukça sürükleyici bir konusu olan The Society dizisi izlerken size kesinlikle zamanın nasıl geçtiğini unutturacaktır.

Alternatif bir evrene geçiş yapan bir grup gencin bulunduğu kasabada sadece kendi başlarına hayatta kalma mücadeleleri sizleri de heyecanlandıracaktır.

Dizi içerisinde oldukça geniş bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Aynı zamanda sevilen oyuncular ile dizi kendisine daha çok bağlayacaktır.

İzlediğiniz gençlik dizilerinden oldukça farklı bir konuya sahip olan dizi beğeninizi kazanacaktır.

Karakterler arasında kimi sevdiğinize dair fikriniz her bölümde değişiklik gösterebilir.

Bir grup gencin hayatta kalma mücadelesini izlerken zaman zaman yaşanan gruplaşmalar ile de olaylar daha karışık hale gelebilmektedir.

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS