Tövbeler Olsun Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Tövbeler Olsun Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Tövbeler Olsun Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler? Tövbeler Olsun Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?

Tövbeler Olsun, TRT1 ekranlarında pazar akşamları izleyicilerinin yüzünü güldüren, güldürürken düşündüren bir aile ve durum komedisi. Eğlendiren dizi, yeni yerli yapımlar içerisinde başarılı, yetenekli ve usta oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte Tövbeler Olsun dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri ile ilgili bilgiler...

Dizi ilk yayınlandığı günden itibaren oldukça beğenildi. Çok yüksek bir reyting oranı olmasa da sıcacık bir aile dizisi olarak benimsendi. Horanta ailesinin komik halleri izleyenleri kısa sürede sardı.

 Tövbeler Olsun Dizisinin Konusu Nedir?

 Tövbeler Olsun dizisinde işinde başarılı ama fazlası ile pinti bir mücevher imalatçısı ve aynı zamanda Horanta Holding’in yöneticisi Namzet Horanta’nın pinti bir kişilikten cömertliğe doğru giden büyük değişimi anlatılıyor. Bu değişim çok sevdiği ve sıklıkla “hatme çiçeğim” diye hitap ettiği eşi Latife, kızı Nazmiye, oğulları Buğra ve Sinan’ı da etkileyecektir. Dizide, bu değişim sayesinde eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesi ve akabinde hem güldüren hem düşündüren pek çok ilginç olayın ardı ardına yaşanması da anlatılmaktadır.

 Tövbeler Olsun Oyuncuları ve İsimleri Neler?

 Tövbeler Olsun dizisinin başarılı oyuncu kadrosu ve canlandırdıkları karakterler şöyle:

 •  Güven Kıraç: Namzet Horanta
 •  İpek Tuzcuoğlu: Latife Horanta
 •  Erkan Can: Osman Necipli
 •  Çiçek Dilligil: Hülya Necipli
 •  Mert Carim: Sinan Horanta
 •  Merve Erdoğan: Cemre Horanta
 •  Duru Baykal: Ayşe Melek Horanta
 •  Naz Çağla Irmak: Aylin Necipli
 •  Seda Türkmen: Nazmiye Horanta
 •  Sercan Badur: Buğra Horanta
 •  Tolga Canbeyli: Kadir Kalfa
 •  Hasan Kaçan: Öpücük Enişte
 •  Batuhan Aydar: Anıl
 •  Cansu Kurgun: Jale
 •  Mert Denizmen: Ertan
 •  Kerem Muslugil: Kazım Horanta
 •  İsmail Kavrakoğlu: Dilenci

 Tövbeler Olsun Dizisi Kaç Sezon ve Kaç Bölüm?

 Tövbeler Olsun dizisinin kaç bölüm süreceği ve Akli film imzalı projenin kaçıncı bölümde ekranlara veda edeceği izleyicilerin en fazla yanıtını aradığı soruların başında geliyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile ekranlara gelen Tövbeler Olsun dizisinin ilk etapta on bölüm olarak hazırlandığı belirtilmiştir. Dizinin ilk 10 bölüm yayınlandıktan sonra reyting sonuçlarına bakılarak diğer bölümler hakkında karara verileceği düşünülmektedir. Yeterli oranda reyting yakalanırsa 25 bölüme ulaşılacağı daha sonra da sezon bitimine kadar çekimlere devam edileceği ifade edilmektedir.

 Sezon sonuna kadar çekimlerin sürmesi halinde Tövbeler Olsun dizisinin 40 bölüme ulaşacağı tahmin edilmektedir. Sezon dizileri ile birlikte çok yüksek reyting oranlarına ulaşamazsa aile komedisi dalında beğeni kazanan dizinin sezon sonuna kadar ulaştığı 40 bölüm ile sınırlı kalacağı ise düşünülmemeli. Çünkü TRT küçük reyting hesapları yapmadığı için dizinin yeni sezonlarda da devam etmesi kuvvetle muhtemel.

 Tövbeler Olsun Nerede Çekiliyor?

Yaz ekranlarında bir aile komedi dizisi olarak serüvenine başlayan Tövbeler Olsun, samimi bir aile dizisi olarak ailece çocuklarla birlikte rahatlıkla izlenebilecek bir yapım. Türk toplumunun aile ve ahlaki değerlerine uygun, saygılı olan dizi bu açıdan da takdir ediliyor. Sevilen dizinin nerede çekildiği hususu da izleyenler tarafından merak edilerek özellikle internet üzerinden araştırılıyor. Tövbeler Olsun dizisi, iki sevimli ailenin birbiri ile olan rekabetini aktarırken dizinin çekimleri İstanbul Beykoz'da bulunan film platosunda yapılıyor.

 Tövbeler Olsun Dizisinin Yapımcısı, Yönetmeni ve Senaristi Kimdir?

 TRT 1 ekranlarından geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Tövbeler Olsun dizisinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi kısaca kamera arkası ekibi en az oyuncuları kadar merak ediliyor. Komedi dalında ses getiren dizinin yönetmenliğini usta isim Serdar Akar üstleniyor. 9 Ağustos 2020 yılında TRT 1'de ekranlara gelen aile ve durum komedisi türünde dikkatleri üzerine çeken dizinin yapımcısı ve senaristi ise başarılı ve tecrübeli isim Hasan Kaçan.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS