hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Türkiye'de bir ilk: Hashtag Festivali İstanbul'da

  Türkiyede bir ilk: Hashtag Festivali İstanbulda
  expand
  KAYNAK DHA

  Türkiye'nin ilk sosyal medya odaklı festivali olan Hashtag Festivali, 19-20 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da yapılacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  FEST Etkinlik Organizasyon tarafından Tuzla Marina Arena’da düzenlenecek Hashtag Festivali’nde; MFÖ, Adamlar, Can Bonomo, Gaye Su Akyol ve Zımba konserleri ile Doğukan Manço’nun DJ performansları yer alacak. Bunun yanı sıra Fatma Turgut, Ferman Akgül, Pamela Spence ve Mehmet Turgut’un da katılımlarıyla 'Doğan Duru' ile akustik söyleşiler ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirilecek.

  Yaş sınırının bulunmadığı festivalde ayrıca, spor basınından Ali Ece ve Irmak Kazuk ile sosyal medya üzerinden oluşturulacak takımlarıyla futbol ve basketbol müsabakaları yapılacak. Festivalde, sosyal medya programı “Stolk” ile tanınan oyuncu İbrahim Selim ile oyunculuk atölyesi, Survivor şampiyonu Avatar Atakan ile spor söyleşisi, son dönemin dikkat çeken Youtuber’ları Berkcan Güven ile interaktif bilgi yarışması ve Oğuzhan Uğur’la “Rönt Beni” etkinliği gerçekleştirilecek.

  Festival kapsamında ayrıca, kahve barista eğitimi ve Arda Erel, Ömür Özdemir (CeriLevis), Ali Deniz Uslu ve Oya Doğan’la söyleşi; imza günleri, müzik workshopları, tasarım atölyeleri, çikolata-yemek workshopları, nefes terapisi, makyaj, spor etkinlikleri, konsol ve dijital oyun, graffiti ve dövme gibi çeşitli aktiviteler yapımı gerçekleştirilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ayrıca, festival için İstanbul ve Kocaeli’nin bazı noktalarından ring seferler düzenleneceği de açıklandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow