#EvdeKal#MüzikleKal Kampanyası

A A

31.03.2020 - 16:19 Son Güncelleme:

Demirören Medya büyük yankı uyandıran ‘#EvdeKal#MüzikleKal’ kampanyasıyla kısa sürede yüzbinlerce kişiye ulaştı. Türkiye, büyüğüyle çocuğuyla sosyal medyada yayınlanan canlı ev konserleriyle moral buldu.

#EvdeKal#MüzikleKal Kampanyası

Demirören Medya’nın Koronavirüs (Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği ‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesi, yüzbinlerce vatandaşı canlı yayınlarla müzikle buluşturarak moral veriyor. Türkiye’nin ünlü müzisyenleri, evlerinden yaptıkları konser yayınlarıyla küçükten büyüğe herkesin ilgisini çekti. Bugüne kadar Ferhat Göçer, Nükhet Duru, Cem Belevi, Aslı Hünel ve çocuk şarkılarıyla Onur Erol’u ağırlayan canlı yayınlar, 600 bin izleyiciye ulaştı.

‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesi kapsamında Aydilge ve eşi Utku Barış Andaç, 31 Mart Salı günü 21.05’te @aydilgeonline Instagram hesabından canlı yayınla mini bir konser verecek. 1 Nisan Çarşamba günü Levent Yüksel (@lvntyksl) ve 3 Nisan Cuma günü de Işın Karaca (@isinkaraca) kendi hesaplarından yapacakları yayınla kampanyaya destek vererek, Türkiye’ye moral olacaklar.

‘#EvdeKal#MüzikleKal’ projesine Demirören Medya’nın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek veriliyor.