magazin

10 yıl önceki İbo Show'la gündeme gelen Tuğba Ekinci: Şov kadınıyım

Tuğba Ekinci, Sosyal medyada 2 haftada 1 milyonu aşkın kişi tarafından seyredilen 10 yıl önceki 'İbo Show' programına ait görüntüler hakkında açıklamalarda bulundu.Şarkıcı Tuğba Ekinci, yıllar önce katıldığı ve sunuculuğunu İbrahim Tatlıses'in yaptığı 'İbo Show'daki sözleriyle ilgili konuştu. Son dönemde sosyal medyada konuşulan ve 2 haftada 1 milyonu aşkın kişi tarafından izlenen görüntüler yeniden gündemde.
Görüntülerde Tatlıses, Ekinci'ye, "Ferhat Güzel gibi bir adam ister misin?" sorusunu soruyor. Ekinci ise, 'Siz ikiniz de imkansız' yanıtını veriyor. Daha sonrasında ise Tatlıses, "Dünyada kadın kalmasa senin suratına bakar mıyım" diyor.
Ancak Tatlıses'in bu sözlerine Tuğba Ekinci'nin verdiği cevap şok etkisi yaratıyor. Ekinci'nin, "Zorla numaranı vermeye kalktın, orada çalıştığım müdüre de.. Sonra kovuldum ben, o numaraya almadım diye" sözleri izleyenleri şaşırtıyor.
Tuğba Ekinci bu sözler için yıllar sonra sessizliğini bozdu. Habertürk gazetesinde yer alan habere göre Ekinci şu açıklamayı yaptı:
"10 yıl önceki görüntüler... O zamanlar birbirimize atıp tutardık. Şov ve mizah halka vermeyi sevdiğimiz şeyler..."

"Bugün bunları konuşmamızın anlamı yok... İbrahim Bey ile birbirimize takılıyorduk."
"Bunlar gündeme geldikçe övünülecek şeyler değil... İbrahim Tatlıses'in bana karşı hiçbir zaman yanlışı olmamıştır."
"İbrahim Bey büyüğümdür kendisine çok saygı duyarım."

"İyi bir şov kadınıyım. Yıllar geçse de hiçbir şey yapmadan gündeme gelmem bunu da gösteriyor. 1 ay önce de Gülben Ergen ile uzun süre önce yaşadığım diyalog gündeme geldi."
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS