magazin haberleri

2 Eylül MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef eleme adayları kim oldu?

2 Eylül MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef eleme adayları kim oldu?

MasterChef yarışmasında bu akşam takımlar yarıştı. Takım yarışmasını kazanan da belli olmuş oldu. Peki ama takım oyununu Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Bu akşam bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. İşte MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? sorusunun yanıtı.

MasterChef 2 Eylül günü yarışmada takımlar yarıştı ve gece dokunulmazlık oyunu damga vurdu. Şeflerin verdiği menüde yer alan yemekleri en doğru şekilde hazırlayan takım, dokunulmazlığın sahibi oluyor. Yarışmada, finalde yarışacak olan yarışmacılar ve takımlar önceden belirlenmişti. Dokunulmazlık oyunu kazananı eleme heyecanını yaşamamış olacak. İlk haftanın takım kaptanları; Mavi takım için Tanya, Kırmızı takım için ise Ayyüce olmuştu. 3. hafta da mavi takımın kaptanı Celal kırmızı takımın kaptanı Eray oldu. Peki ama 2 Eylül MasterChef takım oyununu hangisi kazandı? MasterChef bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

2 Eylül MasterChef takım oyununu hangisi kazandı?

MasterChef'in 2020'de 2 Eylül akşamı dokunulmazlık oyunu oynandı. Şeflerin verdiği zorlu menüde yer alan yemekleri en doğru şekilde hazırlayan takım, dokunulmazlığın sahibi oldu. MasterChef final yarışmacıları ve ardından takımlar geçen akşam kesinleşmişti. Dokunulmazlık oyunu kazanan takım galibiyeti elde etmiş oldu. Üçüncü haftanın takım kaptanları ise Mavi takım için Celal, Kırmızı takım için ise Eray olmuştu. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise şeflerin değerlendirmesi sonucunda belirlendi. Jüri üyeleri 7 yemek tarifinin birincisi olarak Kırmızı takımı seçti.

MasterChef bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef dokunulmazlık oyununu kırmızı takım oynadı. Kırmızı takımdan dokunulmazlığı Barbaros kazandı. Dün Bireysel dokunulmazlık oyunu için kırmızı takım yarıştı. Et ve patates püresinden oluşan bir tabak yapılması istendi. Dokunulmazlığı Eray kazandı.

MasterChef 2 Eylül eleme adayları kim oldu?
Henüz belirlenmedi. İlk aday yarışmaya yeni katılan Berker oldu. İkinci eleme adayı ise Ebru oldu. 

Dün Eray, Duygu'nun adını seçmişti. Takım arkadaşlarının oyuyla 2. eleme adayı Özgül oldu.

Masterchef'te bu hafta Duygu, Özgül, Ebru ve Berker eleme adayı olarak belirlendi. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS