magazin haberleri

2 Mart 2021 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah konukları: Özgür Alter kimdir? Hatice kimdir, sevgilisi kim?

2 Mart 2021 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah konukları: Özgür Alter kimdir? Hatice kimdir, sevgilisi kim?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yepyeni haftanın ikinci günü ekranlara geliyor. Televizyonda sabah kuşağında ekranlara gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılacak olan konuklar merak ediliyor. Peki, 2 Mart 2021 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah konukları kimler? Şarkıcı Özgür Alter, Hatice kimdir?

Ünlü konukları, değerli uzmanlar ve önemli konular ile ekrana 2 Mart’ta gelecek olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah konukları yayına az bir süre kala araştırılmaya başladı.

DEMET VE ALİŞAN İLE SABAH SABAH'IN BUGÜNKÜ KONUKLARI

Bugünkü yayın konukları arasında şarkıcı Hatice ve Özgür Alter bulunuyor. Uzman olarak Dr. Rüya Acaroğlu da koronavirüs hakkında açıklamalarda bulunacak.

ŞARKICI HATİCE KİMDİR?

Hatice Çarpar veya tanınan adıyla Hatice (d. 6 Aralık 1978, İzmir, Narlıdere),Türk şarkıcı.

6 Aralık 1978'de İzmir'in Narlıdere ilçesinde doğdu. Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek, bu yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik ettiler. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha agir basması sonucunda Eyüpsultan Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlastigi kanisina vardiktan sonra profesyonel çalismalara başladı. 1990'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı ilk eşi Güney Aydan 2003'te vefat etmiştir.

HATİCE'NİN SEVGİLİSİ ALİ KEMAL SARI KİMDİR?

Ali Kemal Sarı, Beykent Üniversitesi'nde oyunculuk okuyor. Kendisinden 10 yaş küçük oyuncu Ali Kemal Sarı ile aşkı doludizgin devam eden şarkıcı Hatice, 'evlilik' açıklaması yaptı. Eylül ayının başında, parmağındaki yüzükle dikkat çeken ünlü şarkıcı, sevgilisinin kendisine evlilik teklif ettiğini söyledi.

ÖZGÜR ALTER KİMDİR?

Özgür Alter, 1979 yılında Van'da doğdu. Müziğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlayan sanatçı, ilk bestesini 17 yaşında yaptı. Kayseri, Nevşehir, Kırşehir, Antalya ve Anamur gibi çeşitli şehirlerde sahne alan Özgür Alter, 2011 yılında "Ayda Hüzün" isimli ilk albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Sanatçı, 2015 yılında sözü ve müziği kendisine ait olan 12 şarkılık "Repertuar" isimli albümünü dinleyicileriyle buluşturdu. Özgür Alter, 2018 yılında "Efkar" isimli albümü yayımladı. Sanatçı, son olarak 2020 yılında "Yakalım" isimli çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS