magazin haberleri

2019 yılı bitmeden boşanan ünlü çiftler

Ünlüler dünyasından boşanma haberleri gelmeye devam ediyor... İşte 2019 yılı bitmeden boşanan ünlü isimler...ALPER SALDIRAN- PINAR TUNCEGİL
2013 yılında nikah masasına oturan Alper Saldıran ve Pelin Tuncegil çifti bugün İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek 11. Aile Mahkmesi’nde görülen duruşmaya katıldı.
Tuncegil’in avukatı da duruşma salonunda hazır bulundu. Mahkeme hakimi, ’Boşanma konusunda ısrarcı mısınız?’ Diye sordu. Taraflar boşanma konusunda kararlı olduklarını, herhangi bir talepleri olmadığını belirtti. Çift yaklaşık 3 dakika süren duruşmanın ardından anlaşmalı olarak boşandı.
IŞIN KARACA-TUĞRUL ODABAŞ
2016 yılında evlenen Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş, boşanma kararı aldı. Ünlü çiftin görüş farklılıkları nedeniyle ayrılık kararı aldıkları öğrenildi.Ünlü çift, bugün Çağlayan Adliyesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.
SEDA TÜRKMEN-BORA AKKAŞ
Oyuncu Seda Türkmen,2017 yılında evlendiği kendisi gibi oyuncu Bora Akkaş’a ağustos boşanma davası açtı.
BURCU ESMERSOY-BERK SUYABATMAZ
2018 senesinde New York’ta evlenen Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz ağustos ayında anlaşmalı olarak boşandı.
SERDAR ORTAÇ- CHLOE LAUGHNAN
Uzun zamandır ayrılacakları konuşulan Serdar Ortaç ve 2014 yılında evlendiği model Chloe Loughnan ağustos ayında anlaşmalı olarak boşandı.
DEMET ŞENER- İBRAHİM KUTLUAY
11 yıllık evliliklerini çekişmeli bir boşanmayla bitirirken Demet Şener'in 2016'da açtığı dava yılın ilk aylarında sonuçlanmış, resmi boşanma gerçekleşmişti.
ALGI EKE- ULAŞ TORUN
2017 haziran ayında evlenen çift, 1.5 yıllık ilişkilerini sessiz sedasız boşanarak noktalamışlar. Boşandıktan sonra ilişkilerine bir şans daha vermişler fakat 2019'un ikinci ayında ayrıldıklarını açıklamışlardı.
MELİS İŞİTEN-URAZ KAYGILAROĞLU
Sosyal medyanın gözdesi ikili 2014 yılında evlenmiş, 2016 yılında ise kızları Ada dünyaya gelmişti. Ünlü çift temmuz ayında sosyal medya hesaplarından yaptıkları beklenmedik açıklamalarla ayrıldıklarını duyurmuşlardı.
ÖZCAN DENİZ-FEYZA AKTAN
Özcan Deniz, 7 buçuk aylık hamile sevgilisi Feyza Aktan'la sade bir törenle evlenmişti. 15 ay evli kaldıktan sonra Özcan Deniz, haziran ayında boşanma davası açıp çocukları Kuzey'in velayetini istedi.
DENİZ BARUT- HALİL ŞAFAK BAKKALBAŞIOĞLU
Avlu'nun Melis'i Deniz Barut mahkemeye verdiği dilekçede eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadığını ve bu nedenle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını ifade etti. Yönetmen eşi Halil Şafak Bakkalbaşıoğlu 14 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak bitiren çiftin 2 de oğulları var.
ZERRİN ÖZER-MURAT AKINCI
61 yaşındaki sanatçı, 34 yaşındaki Murat Akıncı ile 16 Haziran'da evlenmişti. Zerrin Özer, nikahtan 36 saat sonra Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu anlamasıyla boşanmaya karar vermişti. Kriz geçirerek hastaneye kaldırılan Özer, boşanacağını açıkladıktan sonra uzaklaştırma kararı da aldırdı.
EZGİ EYÜPOĞLU- KAAN YILDIRIM
2013'te 'Ulan İstanbul' dizisinin setinde başlayan aşklarını 2016 yılında nikah masasına taşımışlardı. Sevilen çiftin haziran ayında ortak bir açıklamayla boşanma kararını duyurmaları şok etkisi yarattı
AKASYA ASILTÜRKMEN- SERDAR ÖZMEN
2016 yılında kızı Pera'ya 22 haftalık hamileyken Serdar Özmen'le nikah masasına oturan Akasya Asıltürkmen, eşiyle aldıkları ortak kararla tek celsede boşandı.
TUĞBA ÖZAY- LUDOVİC FATTİZZO
Tuğba Özay ve İtalyan eşi Ludovic Fattizzo evliliklerini 10 dakika süren mahkeme sonunda bitirdi. Mayıs ayında boşanan çift, 10 senelik evliydi. Duruşma salonunda Özay, her zaman sevgiyle ve saygıyla anacağı bir insan olduğunu ve tek sorunlarının iki ülke arasında gitmek olduğunu söyledi.
YAĞMUR SARNIÇ- EMRE AŞIK
2018 yılında boşanma kararı aldıktan sonra evliliklerine bir şans daha veren çift, ihanet iddiasıyla yeniden boşanma başvurusunda bulunmuştu. Futbolcu Emre Aşık, çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla velayet davası açmış ve davayı kazanarak 2 çocuğunu Yağmur Sarnıç'tan olaylı bir şekilde almıştı. 2012'de evlenen ve 3 çocukları olan ikili hâlâ boşanma sürecinde.
NESLİHAN YELDAN- LEO JAMES FELİX POLLOCK
11 yıllık evliliklerini artık devam ettiremediklerini ifade eden çift, sessiz sedasız boşandı. 12 yaşındaki oğullarının velayeti annede kalırken, İngiliz eşi; oğulları, 18 yaşına gelene kadar aylık 1.600 dolar nafaka ödeyecek.

TUĞÇE TAYFUR-TANER ŞAFAK
Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, 7 yıllık eşi Taner Şafak ile anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdi. ABD'de tanıştığı Şafak, evliliğin çekilmez bir hâl aldığını dava dilekçesinde anlattı. 3 yaşındaki oğullarının velayeti annesinde olacak.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS