27 Şubat 2021 İbo Show konukları kimler? Bu hafta İbo Show'da hangi sanatçılar var?

A A

27.02.2021 - 15:08 Son Güncelleme:

Star TV'de ekranlara dönen 'İbo Show'un yeni bölüm konukları merak ediliyordu. 27 Şubat 2021 Cumartesi akşamı yayınlanacak programın bu haftaki konukları belli oldu. Peki, bu akşam İbo Show'da kimler var?

27 Şubat 2021 İbo Show konukları kimler? Bu hafta İbo Show'da hangi sanatçılar var?

İbo Show'un bugünkü konukları kimler sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Her hafta cumartesi akşamları ekrana gelen İbo Show’a ünlü isimler konuk oluyor. Uzun bir aradan sonra Star TV'de yayın hayatına başlayan İbo Show'un 27 Şubat konukları belli oldu. İbo Show’un 27 Şubat konukları arasında birbirinden ünlü isimler yer alıyor. İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show'un yeni bölümü cumartesi akşamı saat 20:00'de ekrana gelecek. Türk müziğine damga vurmuş birçok ünlü ismin konuk olacağı programda, yine keyif ve kahkaha dolu anlar yaşanacak.

 27 ŞUBAT İBO SHOW KONUKLARI KİMLER?

İbo Show'un bu haftaki konukları yayınlanan fragman ile belli oldu. İbrahim Tatlıses’in bu haftaki konuklar arasında Sevcan Orhan, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Davut Güloğlu ve Mümin Sarıkaya bulunuyor.