Acun Ilıcalı final rotasını çizip Survivor'da bir ilki açıkladı

Acun Ilıcalı final rotasını çizip Survivor'da bir ilki açıkladı

Acun Ilıcalı final rotasını çizip Survivor'da bir ilki açıkladı

Survivor'da finale çok az kaldı. Bu akşam yapılan Yasin, Sercan ve Berkan'ın yer aldığı elemenin ardından yarışmada 5 kişi kaldı. Ilıcalı finale günler kala nasıl yol izlenileceğini açıklayıp finalde yapılacak ilkleri konseyde açıkladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Survivor'da finale günler kaldı. Son olarak dokunulmazlık oyununu Sercan Yıldırım kazanmıştı. Daha önce eleme potasına Berkan Karabulut'u sokan futbolcu, SMS'e çıkacak bir ismi daha belirlemişti. Sercan, "Ya stratejik ya duygusal bakacaktım. Üzülerek söylüyorum; Yasin" diyerek, eleme adayı olarak Yasin Obuz'u göstermişti ve böylece Sercan, Yasin ve Berkan üçlüsü eleme potasında yer almıştı.

Finale çok az kala başarılı üç yarışmacıdan elenen ismin açıklanmasından önce Acun Ilıcalı Survivor'ın final rotasını yarışmacılara aktardı. Ilıcalı bu akşam bir elemenin yaşanacağını belirtip yarın ve ertesi günde bir dokunulmazlık oyununun oynanılacağını söyledi.

Yaşanacak iki konseyin ardından perşembe günü bir vedanın daha yaşanacağını aktarıp cuma ve cumartesi günü Survivor tarihinde bir ilkin yaşanacağını söyledi. Cuma ve cumartesi günleri kalan dört yarışmacı arasında oynanacak oyunların canlı yayınlanacağını söyleyen Ilıcalı aynı şekilde oylamalarında canlı bir şekilde olacağını belirtti. Ilıcalı sözlerine şu şekilde devam etti "Pazar akşamı kalan 3 yarışmacı oylanacak ve finale kalan iki yarışmacı konsey sonrası pazartesi günü İstanbul'daki finale benimle beraber gidecek. Ayrıca pazar günü finale kalan isimler eski yarışmacılar ile bir yüzleşme yaşayacak" ifadelerini kullandı.