magazin haberleri

Acun Ilıcalı'dan aylık gelir açıklaması

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, önceki gün katıldığı magazin programında çarpıcı açıklamalar yaptı.Katıldığı canlı yayında samimi itiraflarda bulunan Acun Ilıcalı, "Aylık gelirin" ve "Aylık harcaman ne kadar?" sorularına da cevap verdi.
TV8 kanalının sahibi, "Aylık harcaman ne kadar?" sorusu üzerine, "Onu bilmiyorum gerçekten. Ayıp olacak ama bilmiyorum. Normal şartlarda bütün gün işteyim zaten. 'Acun parti verdi' diye bir şey duydunuz mu?" ifadelerini kullandı.
Acun Ilıcalı'nın en büyük lüksü nedir?
Ben futbol hastasıyım. Arkadaşlarımı toplayıp yurt dışında maçlara çok giderim. En büyük lüksüm NBA maçını ön sıradan seyretmektir.
"O da özel zevkim"
"Standart bir insanla aynı hayatı yaşıyorum; sinemaya gidiyorum, yemeğe gidiyorum. Dünyasal bölümde ise özel uçağımla hokey finaline gidip ertesi gün de NBA finaline gitmişliğim vardır. Onun masrafı çok yüksek belki ama o da artık kendi özel zevkim."
Acun Ilıcalı, "Aylık gelirin ne kadar?" sorusunu ise "Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika’dan, Macaristan'dan ne kazandık falan diye. 'İyi kazanıyorum' diyelim” şeklinde yanıtladı.

Ünlü yapımcı, "Belli bir seviyeden sonra her istediğin şeyi alabiliyorsun. 7 yıl önce de her istediğimi alabiliyordum. Benim maddi bir amacım olmadığı için 'belli bir yere vardım ve doydum' demiyorum. Kariyersel olarak bir doyum alıyorum. Para kazanmak gibi bir derdim olmadı" şeklinde konuştu.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS