magazin haberleri

Acun Ilıcalı'dan Yasin'e: Seni asabi görüyorum!

Tv8'in fenomen yarışma programı 'Survivor 2020' ilk bölümüyle ekranlara geldi. Bir ödül bir dokunulmazlık oyunu oynanan yeni bölüme, ilk ada konseyinde konuşan Yasin damga vurdu.Dokunulmazlık oyununu kıl payı kaybeden gönüllüler takımı, ada konseyinde bir arkadaşlarını eleme için aday gösterdiler.

İlk eleme adayının açıklanmasından önce Yasin Obuz'un sözleri konseye damga vurdu.

Aylar önce 'MasterChef' yarışmasında da boy gösteren Yasin'e söz veren Acun Ilıcalı, "Seni biraz asabi görüyorum" dedi.

Duruma açıklık getiren Yasin ise, "Takımdaki bazı arkadaşlarının tatile gelmiş gibi davrandığını, herkesin gerektiği kadar mücadele etmesini dile getirdi.

"Bazıları dedikodu yapar, bazıları kendini ön plana atmak istiyor" diyen Yasin, her şeyi ilk olarak gözlemlediğini söyledi.

Yasin Obuz, “Koşamayan, dedikodu yapan, daldan dala konanlar gidecek. Açık açık söylüyorum. Ben aç kalırsam ortalığı yakarım” diyerek performansı düşük isimleri hedefine aldı.

Ünlüler takımında yer alan yarışmacılar ise Yasin'in bu sözlerini şaşkınlıkla dinledi.

Öte yandan Survivor'ın 16 Şubat Pazar akşamı yayınlanan birinci bölümünde oynanan baraka oyununda Yasin Obuz ve Parviz Abdullayev arasında gerginlik çıktı.

Dokunulmazlık oyununda da gönüller takımında sesler yükseldi. Oyunu kaybeden Ardahan'ın takım arkadaşlarının sözlerine kızması ve Burak'ın da karşılık vermesiyle çıkan tartışmada Ardahan'ın "Ben senin yaşındayken, sen emzikteydin" demesi Burak'ı çıldırttı.

Burak'ın özür dilemesiyle tatsızlık bitti ancak konseyde bir gerginlik daha yaşandı.

'Survivor'daki ilk ada konseyinde, dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı oylamaya gitti. Yapılan oylamada ismi en çok yazılan Fatma ilk eleme adayı oldu.

Fatma bu duruma bozlurken, ikinci olarak en çok ismi yazılan Evrim söz istedi ve Fatma'nın hem çok konuştuğunu hem de oyun performansının kötü olduğunu "Bir sus da biz konuşalım" diyerek söyledi.

Evrim'in bu sözlerinden rahatsız olan Fatma, "Kendini anlatıyor" galiba şeklinde yanıt verdi.

Gönüllüler takımında yaşanan bu olaylar, takımın ilk günden kaosa sürüklendiği yorumlarına sebep oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS