magazin haberleri

Adele: Depresyona çok müsaitim

Adele: Depresyona çok müsaitim

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, Vanity Fair dergisinin Aralık sayısına kapak yüzü oldu. Kapak çekiminin ardından dergiye röportaj veren Britanyalı sarkıcı, röportajında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Adele dergiye verdiği röportajda “Oldukça karanlık bir tarafım var. Depresyona çok müsait biriyim”itirafında bulundu. Yatkınlığını “Depresyona kolayca girip çıkabiliyorum”sözleriyle tarif eden sanatçı, “Bu durum ben yaklaşık 10 yaşlarındayken dedemi kaybetmemle başladı.


Hiçbir zaman intihar eğilimim olmadı ancak çok kez terapi aldım” dedi.Bir çocuk annesi olan Adele, şimdilerde 4 yaşında olan oğlu Angelo’nun doğumunun ardından doğum sonrası depresyonuna girdiğini de belirtti. “Benim bildiğim kadarıyla doğum sonrası depresyonu ya çocuğunuzla birlikte olmak istememek; ya onun canini yakmaktan korkmak; ya da iyi bir iş yapmadığın için endişelenmek” diyen şarkıcı, “Ama ben tamamen çocuğuma kafayı takmış durumdaydım.


Kendimi o kadar yetersiz buluyordum ki, bir an hayatımın en kötü kararını vermişim gibi hissettim” dedi.Son olarak, oğlu Angelo’ya bir kardeş düşünüp düşünmediği sorulan Adele, tekrar doğum sonrası depresyonuna yakalanmaktan korktuğu için şimdilik böyle bir planı olmadığını belirtti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS