magazin haberleri

Adnan ve Bihter köşkte baş başa!

Adnan ve Bihter köşkte baş başa!

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in oynadıkları, Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eserinden uyarlanan dizisi “Aşk-ı Memnu”nun 3’üncü bölümünde; Adnan ve Bihter köşkte ilk kez yalnız kalıyorlar.

 

Kendisi için koca adayı olarak düşündüğü Adnan Bey’in, kızı Bihter’le evlenmek istediğini öğrenen Firdevs Hanım, büyük darbe alır. Bihter, annesinin Adnan Bey’e olan ilgisini bildiği halde, susmuş, annesinin yenilgisini büyük bir keyifle izlemeye koyulmuştur. Bu durum Firdevs Hanım ve Bihter arasında gizli savaşın en son noktası olur. Firdevs Hanım, Bihter’den intikamını almaya yemin eder.

Adnan Bey ve Bihter’in evlilik kararından Nihal de memnun değildir. Ama babasını üzmemek adına sessiz kalır. Nihal, yokluğuyla babasını cezalandırmak için, Bülent’i ve Beşir’i de alarak halasının çiftliğine kalmaya gider. 

Firdevs Hanım, Adnan Bey’e karşı taktik değiştirir. Adnan ve Bihter, köşkte ilk kez yalnız kalırlar. Ama gece sürprizlerle doludur.

 

Yapımcı      : Kerem Çatay

Yönetmen    : Hilal Saral

Senaryo     : Ece Yörenç- Melek Gençoğlu

Müzik        : Toygar Işıklı

Oyuncular   : Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül), Beren Saat (Bihter), Nebahat Çehre (Firdevs), Selçuk Yöntem (Adnan), Zerrin Tekindor (Deniz), Hazal Kaya (Nihal), Batuhan Karacakaya (Bülent), Rana Cabbar (Süleyman), Gülsen Tuncer (Ahsen), Fatma Karanfil (Şayeste), Nur Fettahoğlu (Peyker), Baran Akbulut (Beşir), Pelin Ermiş (Cemile), İlker Kızmaz (Nihat), Eda Özerkan (Elif),  Evren Duysal (Nesrin), Recep Aktuğ (Hilmi), Gülizar Irmak (Sevil), Zerrin Nişancı (Aynur), Münir Akça (Melih)

 

Yayın Tarihi : 8 Nisan Çarşamba /2008

Yayın Saati  : 10.45

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS