magazin haberleri

Adriana Lima Metin Hara'yı ailesiyle tanıştırdı

Ayrıldılar, barıştılar, hamile, evleniyorlar gibi iddiaların gölgesinde aşk hayatlarına devam eden Adriana Lima Metin Hara çifti yine sosyal medyayı salladı. Adriana Lima, Metin Hara'yı ailesi ile tanıştırdı.İlişkileri başladığı günden beri magazin gündeminin en çok konuşulan çiftlerinden onlar...
Bu kez de gecen hafta Brezilya'daki büyükannesini ziyarete giden top model Adriana Lima'nın sosyal medya paylaşımı evlilik söylentilerini ortaya çıkardı.
Brezilya'ya Metin Hara ile birlikte giden Lima, sevgilisi ve ailesiyle yediği yemekten görüntüleri sosyal medyada paylaştı.
Metin Hara da Lima'nın ailesiyle tanıştığı yemekten fotoğrafları Instagram'da paylaştı.
Adriana Lima, Metin Hara'yla öpüşürken görüntülendi!
Son zamanların en çok konuşulan aşkı: Dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima ve Türk kişisel gelişim yazarı Metin Hara. Önce Haziran ayında Adriana Lima'nın Metin Hara'yla Türkiye'den fotoğrafını paylaşmasıyla dünyaya yansıdı bu ilişki. Sonra, geçtiğimiz günlerde, Adriana Lima'nın elinde Hara'nın kitabıyla görüntülenmesiyle aradaki bağ fark edildi. Şimdi, ikili bir çift olduklarını açıkladılar. Sevgililer, Bodrum Havalimanı'ndan el ele çıkmadan önce işte böyle görüntülendi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS