magazin

Adriana Lima'nın yaş krizi

  1. Magazin
Adriana Lima'nın yaş krizi

Ünlü model Adriana Lima sosyal medya hesabından 3,5 aydır aşk yaşadığı yazar Metin Hara'yı öperken çektiği fotoğrafı paylaştı. Bir takipçisi “Sevgilin 19 yaşında görünüyor” diye yazdı.Kişisel gelişim danışmanı ve yazar Metin Hara ile Brezilyalı manken Adriana Lima aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.
Adriana Lima sosyal medya hesabından 3,5 aydır aşk yaşadığı yazar Metin Hara'yı öperken çektiği fotoğrafı paylaştı, altına da şu notu düştü: "Bir kez daha beni en mutlu yaptın. En mutlu olan gülüşüm seninle sonsuza kadar."
Adriana Lima'nın bu paylaşımının altına bir takipçisi, "Sevgilin 19 yaşında görünüyor" diye yazdı.
Ünlü model ise, takipçisinin bu yorumuna "Aynı yaştayız" diye cevap verdi.
Adriana Lima 36, Metin Hara 35 yaşında.
Adriana Lima, Metin Hara'yla öpüşürken görüntülendi!
Son zamanların en çok konuşulan aşkı: Dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima ve Türk kişisel gelişim yazarı Metin Hara. Önce Haziran ayında Adriana Lima'nın Metin Hara'yla Türkiye'den fotoğrafını paylaşmasıyla dünyaya yansıdı bu ilişki. Sonra, geçtiğimiz günlerde, Adriana Lima'nın elinde Hara'nın kitabıyla görüntülenmesiyle aradaki bağ fark edildi. Şimdi, ikili bir çift olduklarını açıkladılar. Sevgililer, Bodrum Havalimanı'ndan el ele çıkmadan önce işte böyle görüntülendi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS