'Afara' yine şahane bir bölümle ekrana geldi

'Afara' yine şahane bir bölümle ekrana geldi

'Afara' yine şahane bir bölümle ekrana geldi

Kanal D’nin; yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın yaptığı, Uğur Aslan’ın keyifli sohbeti ve yorumladığı birbirinden güzel şarkılarla dikkat çeken programı 'Afara', canlı yayınlanan yedinci bölümüyle izleyicisiyle buluştu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Uğur Aslan, izleyicisinin karşısına kendine has yorumuyla seslendirdiği 'Ele Güne Karşı' şarkısıyla çıktı. Afara’nın yedinci bölüm konukları; sanatçı Muazzez Ersoy, oyuncu Kadir Doğulu ve oyuncu Burcu Kıratlı oldu.

Kadir Doğulu’nun içten ve samimi sohbetiyle başlayan Afara, renkli anlara sahne oldu. Başarılarla dolu sanat hayatının hikayesini tüm samimiyetiyle dile getiren Muazzez Ersoy, 'Sevemedim Kara Gözlüm', 'Sev Dedi Gözlerim' şarkılarını seslendirdi. Uğur Aslan, Muazzez Ersoy’u bir kez daha 'Nostalji Kraliçesi' ilan ederek, tacını canlı yayında takdim etti.

 

Burcu Kıratlı’nın, 'Aşk-ı Memnu' dizisinin iz bırakan karakterlerinden 'Bihter Ziyagil' taklidi ise geceye damga vurdu. Kıratlı, Bihter Ziyagil’in, “Gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar” replikleriyle hatırlanan o sahnesini alkışlar eşliğinde canlandırdı.

Başarılı oyuncu Uğur Aslan ile doyasıya müzik ve tadına doyulmaz bir sohbetin olacağı Afara programı, her cuma akşamı canlı yayınla Kanal D’de.