magazin haberleri

Afili Aşk 6. bölüm fragmanı: Ayşe ve Kerem yakınlaşıyor!

Afili Aşk 6. bölüm fragmanı: Ayşe ve Kerem yakınlaşıyor!

Kanal D’nin başarılı dizisi Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ile Ayşe ile Kerem’in beklenmedik bir yakınlaşma yaşayacaklarını gösterdi. Ceyda’nın elde ettiği kayıtlar nedeniyle zor günler geçiren ikili bu kez birbirine destek olacak. Peki, Afili Aşk 6. bölümde Ayşe’nin Ceyda ve Sabri ile başı beladan kurtulacak mı?

Afili Aşk fragman videosu iki ismin bu hafta yakınlaşacağını gösterdi. Ayşe’nin ve Kerem’in başına gelenler iki ismin yakınlaşmasını sağlarken beklenmedik sonuçlar da doğuracak. İşte Afili Aşk’ta bu hafta yaşanacaklar ve sevilen dizinin gelecek bölümünün tanıtım videosu…


AFİLİ AŞK FRAGMAN VİDEOSUAFİLİ AŞK 6. BÖLÜM ÖZETİ


Ayşe ve Kerem arasında tansiyon önce yükseliyor! İkili şirkette bozulan asansörün içinde rehin kalınca Ayşe fenalaşıyor! Kerem, Ayşe'nin dikkatini dağıtmak için romantik hayaller kurmaya başlıyor! Ayşe ve Kerem, tüm zorluklara rağmen birbirleri için şans dilerken, beklenmedik bir yakınlaşma yaşanıyor!


Ceyda’nın aldığı kayıtlar Ayşe ve Kerem’i dönülmez bir çıkmazın içine sokar.  Ayşe ve Kerem bu kez çok ciddi bir sorunla karşı karşıyadır.


İpleri ele geçiren Ceyda, ikiliyi elinde oynatmaya başlar. Ceyda yetmez gibi Sabri de Ayşe’nin başına bela olur.


Ayşe ve Kerem her yönden sıkışmış durumdadır. Durum öyle bir hal alır ki evlilik oyunu çökmeye başlar. Kerem ve Ayşe’nin oyunu ortaya çıkacak mıdır?


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS