magazin haberleri

Afili Aşk 9. bölüm fragmanı: Kerem ve Ayşe gittikçe yakınlaşıyor!

Afili Aşk 9. bölüm fragmanı: Kerem ve Ayşe gittikçe yakınlaşıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk yeni bölüm fragmanı ile Kerem ve Ayşe yakınlaşmasının gelecek hafta da devam edeceğini gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda Ayşe’yi kıskandığını açıkça belli eden Kerem’den yine de bir itiraf gelmemişti. Peki, Afili Aşk 9. bölümde Kerem ve Ayşe yakınlaşması sonrasında neler olacak?

Afili Aşk fragman videosu Kerem ve Ayşe’nin bu kez aynı reklam filminde oynayacaklarını gösterdi. Şirketin reklam filmi teklifiyle gelmesinin ardından ikilinin yakınlaşması ise dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek. İşte Afili Aşk dizisinin 9. Bölümünde meydana gelecek olaylar ve Ayşe’nin Kerem’e olan tepkileri…


AFİLİ AŞK FRAGMAN VİDEOSUAFİLİ AŞK 9. BÖLÜM ÖZETİ


Gittikçe yakınlaşan Ayşe ve Kerem, beklemedikleri bir teklifle karşılaşıyor! Şirketin çekeceği reklam filminde önce Kerem'in oynaması kararlaştırılıyor ardından partneri olarak Ayşe'nin de oynamasına karar veriliyor! İkili ilk olarak bu duruma şaşırsa da çekimler sırasında birbirlerine ayak uyduruyor. Sadece bir reklam filmi olarak görünen bu olay Kerem ve Ayşe'nin ilişkisinde bir dönüm noktası olacak mı?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS