magazin haberleri

Afili Aşk yeni bölüm neden yok? Afili Aşk 29. Bölüm ne zaman?

Afili Aşk yeni bölüm neden yok? Afili Aşk 29. Bölüm ne zaman?

Afili Aşk yeni bölümünün yayınlanmasını bekleyen izleyiciler Kanal D yayın akışında Afili Aşk 29. Bölümü göremeyince yeni bölümün neden yayınlanmadığını araştırıyor. Peki, Afili Aşk neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte, merak edilen soruların cevabı…

Afili Aşk 29. bölümü Kanal D yayın akışında yer almadı. Dizinin izleyicileri ise “Afili Aşk yeni bölüm neden yok?” ve “Afili Aşk yeni bölüm ne zaman?” sorularının cevabını araştırıyor. İşte, Afili Aşk yeni bölümle ilgili merak edilen soruların cevabı…


AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?


Afili Aşk yeni bölümü yılbaşı haftası olması nedeniyle bu akşam yayınlanmıyor. Peki, Afili Aşk 29. bölüm ne zaman yayınlanacak? Afili Aşk 29. bölümün ne zaman yayınlanacağıyla ilgili herhangi resmi bir açıklama yapılmazken son bölümün haftaya Çarşamba günü yani 8 Ocak’ta yayınlanması bekleniyor.


AFİLİ AŞK SON BÖLÜM ÖZETİ


Afili Aşk 25 Aralık Çarşamba yayınlanan son bölümde Modamu çalışanları yılbaşını karşılamaya hazırlanır. Çalışanlar bir parti beklentisi içindedir. Kerem bir bahane bulup kutlamaları iptal ettirir. Buna anlam veremeyen Ayşe, Kerem’in sakladığı bir şeyler olduğunu fark eder ve bunun peşine düşer. Şüphelerinde de haklı çıkar.


Öte yandan Yiğiterler de hummalı bir şekilde yılbaşı gecesine hazırlanır. Yemekler, hediyeler her şey hazırdır. Geriye tüm heyecanıyla geri sayımı beklemek kalır. Ancak eve bırakılan gizemli hediyenin açılmasıyla, aileler arasındaki tüm dengeler değişecektir. Yıllar önce Muhsin ve Ayşe'nin babası Kemal arasında olanlar bir anda gün yüzüne çıkar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS