magazin haberleri

Ağlayarak anlattı: 5 yaşındaki oğluma 'annen cennette' dedim, o da gitmek istedi

Eski eşinin ölümünden sonra onunla evliliğinden dünyaya gelen beş yaşındaki oğlu ve baldızı ile birlikte yaşamaya başlayan oyuncu, bu tercihinin nedenini anlattı. (FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM)Sosyal medyada paylaştığı videoda gözyaşlarını tutamayan oyuncu "Böylece oğlumun annesi varmış gibi oluyor" dedi.

Geçtiğimiz temmuz ayında trajik şekilde hayata veda eden Glee dizisinin yıldızlarından Naya Rivera'nın kız kardeşi Nickayla Rivera, bir süredir ablasının eski eşi Ryan Dorsey ve çiftin beş yaşındaki oğulları Josey ile birlikte yaşıyor.

Bu durum da çeşitli söylentilere yol açtı. Pek de hoş olmayan bu söylentilere önce Nickayla Rivera sonra da Naya Rivera'nın eski eşi Ryan Dorsey sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Ryan Dorsey, 150 bin takipçisiyle paylaştığı videoda Naya Rivera'nın ölümünden sonra ne sosyal medyayla ne de kendileriyle ilgili çıkan haberlerle ilgilendiğini söyledi.

Dorsey "Çünkü biliyorum ki insanların yazdığı 50 tane pozitif yorumun içinde 5 tane de negatif çıkar. O negatif yorumlar da aklınızdan bir türlü çıkmaz" dedi.

İnsanların hiç tanımadıkları başka insanlar hakkında yorumlar yaptıklarını belirten Ryan Dorsey, küçük yaşta annesini yitiren oğlu için duyduğu endişeleri de paylaştı. Dorsey "Kendim hakkında düşünüyorum da hala bir annem olduğu ve benim yaşamıma yardım eli uzattığı için şanslı hissediyorum. Sonra da oğlumun aynı şansa sahip olamayacağını düşünüyorum. Bu beni üzülmenin de ötesinde duygulara yöneltiyor. Kendime "neden?" diye soruyorum. "O çocuk bunu hak etmek için ne yaptı?" Onun bunları hak edecek bir şey yapmadığını biliyorum. Fakat insanların bu konuda söyledikleri üzücü" diye konuştu.

Ryan Dorsey, böyle zor zamanlarda ailece birlikte olmanın ve acıyı paylaşmanın güzel bir durum olduğunun altını çizdi. "Ama, küçük bir insana bire bir başına gelenleri ve hayatının yeni gerçeğini anlatmak zorunda olmak acıyı daha da ağırlaştırıyor" dedi.
Ryan Dorsey, annesini kaybeden 5 yaşındaki Josey'e Naya Rivera'nın cennette olduğunu söylediğini ve onun da "İyi, ben de oraya gitmek istiyorum. Oraya nasıl giderim?" diye sorduğunu anlattı. 

Dorsey, eski eşi Naya Rivera'nın 26 yaşındaki kardeşi Nickayla'nın kendileriyle aynı evde yaşadığını doğrulayarak bunu oğlunun istediğini açıkladı. Dorsey oğlunun kendisine "Titi (Nickayla) bizimle yaşayabilir mi?" diye sorduğun anlattı. Teyzesinin minik Josey ile ilgilenmesinin de bir anneye sahip olmaya en yakın durum olduğunu anlattı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS