magazin haberleri

Ahmet Kural, Ertuğrul Özkök'ün sorularını yanıtladı: Gerekli dersi çıkardım

Şarkıcı Sıla'nın oyuncu sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddiası Türkiye'nin gündemine bomba gibi duşmuştu. Olay yargıya taşınmış, taraflar birbirlerini suçlamıştı. Sıla, darp raporu olduğunu söylemiş, Ahmet Kural ise asıl kendinin yaralandığını ama şikayet etmeyi düşünmediğinden rapor almadığını ifade etmişti.Olay yargıya intikal etse de konuşulmaya devam ediliyor. Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök de merak ettiği soruları Ahmet Kural'ın menajerine sordu.
Kural'ın menajeri Dilek Tözen, Ahmet Kural'ın alkol problemi olmadığını söyledi. "Hatta o gece Sıla, Kural'dan daha fazla alkol aldı" dedi. Tözen, Kural'ın ailesinin çok sevgi dolu olduğunu bu yüzden Kural'ın bir şiddet sorununun olmadığını da söyledi.
Tözen o gece çıkan kavganın nedenini şöyle anlatıyor: "Öfkelenmeden çok bir hayal kırıklığı var. O da, ilişkiye başlamadan önce böyle bir durumun varlığı ile ilgili kendisine yalan söylenmesi... Yoksa, kendisinden ayrı olduğu dönemle ilgili bir öfke değil bu. Konu oraya gelince, karşılıklı bir tartışma başlamış.”
Kural'ın bu olaydan gerekli dersi çıkardığını açıklayan Dilek Tözen, "Psikolojik yardım alacak ve yeni bir başlangıç yapacak" diye konuştu.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS