Akıncı dizisi Güneş karakteri ne rolünde? Hira Koyuncuoğlu kimdir, kaç yaşında?

A A

19.02.2021 - 12:03 Son Güncelleme:

Hira Koyuncuoğlu, ATV ekranlarına gelen Akıncı dizisinin kadrosuna Güneş karakteriyle katıldı. En son İstanbullu Gelin dizisinden hatırladığımız oyuncunun hayatı merak ediliyor. Peki, Akıncı dizisi Güneş karakteri (Hira Koyuncuoğlu) kimdir, kaç yaşında?

Akıncı dizisi Güneş karakteri ne rolünde? Hira Koyuncuoğlu kimdir, kaç yaşında?

Her Cuma ekranlara gelen Akıncı dizisi kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizinin kadrosuna katılan isim en son İstanbullu Gelin dizisinde karşımıza çıkan Hira Koyuncuoğlu.

AKINCI DİZİSİ GÜNEŞ KARAKTERİ KİMDİR?

Hira Koyuncuoğlu'nun Akıncı dizisindeki rolü Komiser Yardımcısı Güneş Erden olacak. Dizide komiser Güneş'i canlandıracak olan isim, neşeli, güler yüzlü ve problemleri çözme konusunda analitik zekaya sahip bir kişiliğe hayat verecek. Kısa zamanda ise Kemal ve ekibiyle pek çok olayın aydınlanmasında önemli bir rol oynayacak.

Polis akademisinden birincilikle mezun olmuş, 5 yıl Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde görev yapmış başarılı polis Güneş, dizide Erkan Bektaş'ın canlandırdığı Kemal Müdür'ün en güvendiği ekip arkadaşlarından biri olacak. Yücel Komiser'in vefatından sonra emniyetteki oyuncu kadrosu da böylece daha da büyümüş olacak.

HİRA KOYUNCUOĞLU KİMDİR?

İstanbullu Gelin dizisiyle tanıdığımız Hira Koyuncuoğlu, 1995, Yalova doğumludur. Kadir Has üniversitesi mezunu Koyuncuoğlu, 2012 yılında Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisiyle oyunculuğa adım attı. Birçok dizide rol alan oyuncu son olarak Akıncı dizisine transferi ile konuşuldu.

HİRA KOYUNCUOĞLU DİZİLERİ

Adını Feriha koydum Emir'in Yolu

O Hayat Benim,

İstanbullu Gelin