Son Dakika

Akıncı dizisi oyuncuları ve karakterleri| Final yapıyor! Akıncı dizisi konusu, tarzı nedir? Akıncı dizisi nerede çekiliyor?

A A

14.05.2021 - 19:37 Son Güncelleme:

Yeni yıl ile birlikte yayın hayatına yeni bir dizi katıldı: Akıncı! İlk bölümüyle ekranlarda izleyiciyle buluşan Akıncı dizisi, ne tarz bir dizi merak ediliyor. Peki, Akıncı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? Akıncı dizisi nerede çekiliyor? İşte Akıncı dizisi hakkında detaylar..

Akıncı dizisi oyuncuları ve karakterleri| Final yapıyor! Akıncı dizisi konusu, tarzı nedir? Akıncı dizisi nerede çekiliyor?

İlk bölümü ile 1 Ocak'ta ekranlara gelen Akıncı dizisinin detayları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Sıra dışı senaryosu, aksiyon dolu sahneleri ve dev oyuncu kadrosuyla Akıncı dizisi başladı.

AKINCI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Tanıtımı ile dizinin dev oyuncu kadrosunu ilk kez izleyici ile buluşturdu. Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhan Onat, Atakan Hoşgören, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimlerin oynadığı Akıncı dizisinin yeni tanıtımı heyecan uyandırıcı sahneleriyle dikkat çekiyor.

AKINCI KONUSU NEDİR?

Akıncı, televizyonlarda yayınlanacak ilk yerli süper kahraman dizilerinden biri olmasıyla baya merak ve heyecan uyandırıyor. Akıncı dizisi, Akıncı Fatih adında bir süper kahramanın öyküsünü anlatıyor. Kendisini "Sultanım'ın Şehri" dediği İstanbul'a adayan Akıncı Fatih, İstanbul'u korumayı amaç edinmiş bir süper kahramanın hikayesi.

Köklerini Osmanlı tarihinden alan ve İstanbul'u koruyan bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan dizinin tanıtımında Şükrü Özyıldız'ın canlandırdığı Akıncı karakterinin "Ben Akıncı Beyi Turhanoğlu Fatih. Kanımın son damlasına kadar sultanımın şehrini koruyacağım!" sözleri dikkati çekti. Yıldıray Şahinler ise Cevdet Emiroğlu karakteri ile ilk kez izleyiciyle buluştu ve dizinin başrollerinden birinin de İstanbul olacağını "Burası İstanbul… Kibrin kül olduğu yangının başkenti!" repliğiyle paylaştı.

AKINCI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Akıncı dizisi konusu itibariyle İstanbul'da geçiyor. Dizi, İstanbul'un çeşitli tarihi semtlerinde ve tüm İstanbul'da geçiyor.