Akrep dizisi Ahmet (Çağdaş Onur Öztürk) kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

A A

28.02.2021 - 15:38

Çağdaş Onur Öztürk Akdep dizisi yeni bölüm fragmanında Ahmet karakteri ile yerini aldı. Oyuncunun projeye dahil olacağı karakterin netleşmesiyle birlikte dizinin takipçileri karakter ile ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki, Akrep dizisi Ahmet karakteri Çağdaş Onur Öztürk kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı?

Akrep dizisi Ahmet (Çağdaş Onur Öztürk) kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Perşembe günleri ekranda olan Akrep dizisin bir isim daha dahil oldu. Yayınlanan yeni bölümün tanıtım videosunda Çağdaş Onur Öztürk de yerini aldı. Ahmet karakteri ile projeye dahil olan Öztürk, daha önce de birçok önemli dizide yer almıştı. Peki, Çağdaş Onur Öztürk kimdir?

ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK KİMDİR, HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

16 Ağustos 1979 Sivas doğumlu olan Öztürk, 2008 yılında bu yana çeşitli projelerde yer almayı sürdürüyor. Gazi dizisinde hayat verdiği Akın karakteri ile tanınan Öztürk, 2009 yılında Sakarya Fırat dizisinde Hasan Turna rolünü canlandırmıştı.

Kuzey Güney’de Barış Dikmen rolüne hayat veren Öztürk, Böyle Bitmesin dizisinde ise Atilla rolü ile ekrana gelmişti.

Öztürk, Diriliş Ertuğrul’da Vasilyus rolü ile adını geniş kitlelere duyurmuştu, son olarak Kış Güneşi’ne Bora, Avlu’da ise Oktay rolünü canlandıran oyuncu Terapist’te ise Kerem rolünü üstlenmişti.

Başarılı oyuncu aynı zamanda film projelerinde ise Tut Sözünü, Kendime İyi Bak ve Aşkın 5 Hali gibi filmlerde bulunmuştu.