magazin haberleri

Aleyna Tilki oyunculuğun zor olduğunu söyledi

‘İşte Bu Benim Masalım’ dizisinde rol alan Aleyna Tilki, oyunculuğun zor olduğunu söyledi. Şarkıcı, “O kadar çok setteyiz ki sadece uyumaya zaman buluyorum. Oyunculuk ve sette çalışmak dünyanın en ağır işlerinden biri. Oyunculuk beni baya yola getirdi” dedi.Exxen’de yayınlanan  'İşte Bu Benim Masalım'  dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Aleyna Tilki, önceki akşam İstinye park alışveriş merkezinde bulunan bir mağaza çıkışı objektiflere yansıdı. Tilki, “Oyunculuk beni baya yola getirdi” dedi.

Oyunculuk ve set çalışmasının çok zor olduğunu söyleyen Aleyna Tilki “O kadar çok setteyiz ki sadece uyumaya zaman buluyorum. Bence oyunculuk ve sette çalışmak dünyanın en ağır işlerinden bir tanesi. Bütün set çalışanlarına saygılar, hörmetler oyunculuk beni baya yola getirdi.” dedi.

Aleyna Tilki, "Benim için yoğun bir dönem olacak. Hem yurt dışındaki işlerimi, hem de buradaki işlerimi yapmaya çalışıyorum. Çok güzel bir proje geliyor burası için. Çok çalışıyorum, sete taşınabilirim. Bazı geceler belki orada uyurum. Bazı günler sabah erkenden sette olmam lazım, o yüzden öyle dolanıyorum" demişti.

'İşte Bu Benim Masalım' adlı dizide 'Survivor 2020' şampiyonu Cemal Can Canseven ile başrolleri paylaşan 20 yaşındaki Aleyna Tilki, son paylaşımıyla da gündem olmuştu.

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı yorumla çok konuşulan Aleyna Tilki, "Aşırı kaba erkekler gibi, aşırı kibar erkekler de cinsiyetçidir bence... Aşırı kibirden ve kadını küçük görmekten kaynaklanır bu aşırı kibarlık. Dengeli, anlayışlı ve saygılı insanlar kadın erkek eşitliğine inanıyorlar. Aşırılıkların hepsi ise negatif kod barındırır" ifadelerini kullandı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS