magazin haberleri

Aleyna Tilki'den kendisini eleştiren takipçisine jet yanıt

Gerek açıklamaları gerek sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla magazin gündeminden düşmeyen genç şarkıcı Aleyna Tilki, bu kez de Twitter üzerinden takipçisine verdiği cevapla adından söz ettirdi.Sosyal medyayı aktfi olarak kullanan ve paylaşımlarıyla gündem olan Aleyna Tilki, pandemi nedeniyle uzak olduğu sahnelere geri döndü. Geçtiğimiz günlerde Çeşme'deki bir mekanda sahne alan şarkıcı, bir takipçisinin eleştirisine maruz kaldı.

ALEYNA'YI ELEŞTİRDİ

Milliyet'te yer alan habere göre, bir Twitter kullanıcısı, "Daha birkaç ay önce dünya starı olmaya heveslenip İngilizce şarkı çıkaran, "Eurovision'a katılmam benim hedeflerim çok yüksek" diyen Aleyna Tilki; şimdi arabesk ve yemekli mekanlarda sahneye çıkıyor" sözleriyle Tilki'yi eleştirdi.

Bu sözlere kayıtsız kalmayan 21 yaşındaki Aleyna ise hem takipçisinin eleştirisine yanıt verdi hem de yeni parçasından söz etti.

"DALINI BEĞENMEYEN MEYVE OLGUNLAŞMADAN ÇÜRÜR VE ÖLÜR"

Tilki, "Çocuklar beni sevdiği gibi, 40 yaş üstü özel bir kitleye de konser verebildiğimi göstermek istedim bu yaşta... Onlara özel bir şarkı listesiyle. Dalını beğenmeyen meyve olgunlaşmadan çürür ve ölür" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı, sözlerine; "Haftaya da Türkçe bir şarkı çıkartacağım. Belki dünyadaki farklı kültürler de Türkçe dinler diye.Doğru olgunlaşırsan, dünya starları senin dilinde bile şarkı yaparlar" şeklinde devam etti.

NE OLMUŞTU?
Aleyna Tilki, geçtiğimiz aylarda takipçilerden gelene Eurovision sorusuna; "Ben Avrupa’da, Türkiye’yi Türkiye’nin lokal bir şarkıcısı olarak temsil etmek istemiyorum. Ben Türkiye’yi global bir şarkıcı olarak tüm dünyada şampiyonlar liginde temsil etmek istiyorum. Çünkü o ligdeki prodüktörlerle çalışmaya başladım bile" şeklinde yanıt vermişti.

DADI TUTACAK

Öte yandan şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda da iş hayatında asistan yerine “dadı”yla çalışmaya karar verdiğini; “Kendime dadı tutacağım. Asistan tribi çekemem. Dadılar çok çalışkan. Yemeğimi düşünür, saçlarımı tarar ve her şey" sözleriyle duyurmuştu.

KRİTERLERİNİ LİSTELEDİ

Tilki ardından aradığı kriterleri de sıralamıştı: "İngilizce ve Rusça bilmesi, çok sakin bir insan olması, ileri görüşlü olması. Mesela oraya çıkarsan düşersin desin çünkü kimse demeyince hep düşüyorum. İyi bir gözlemcilik. Ben denizdeyken beni karadan magazin geliyor mu diye izlemesi."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS