magazin haberleri

Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre'den mutluluk pozu

Uzun süredir bir araya gelemeyen Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre ile oğulları Ali Ege, İstinye Park’taydı.Uzun süredir bir araya gelemeyen Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre ile oğulları Ali Ege, İstinye Park’taydı.
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, küçük oğlu Ali Ege ve çocuğunun annesi Petek Ertüre İstinyePark'ta mağazaları dolaşıp kısa bir alışveriş sonrası yemek yedi.
Geçen yazdan beri Duygu Su Gülpınar'la (24) aşk yaşayan Ali Ağaoğlu (63) iki saat süren akşam yemeği sonrası çıkışta objektiflere mutluluk pozu verdi.
Kendisinden 39 yaş büyük Ali Ağaoğlu ile ilişkisi nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Duygu Su Gülpınar; "Elektrik faturamı düşünürken yoktunuz. Sakatlandığımda, düştüğümde, ağladığımda da yoktunuz. "Şimdi ne değişti? Zaten yoktunuz. Olmayan bir şeyi göremem öyle değil mi? Şimdi olmasanız da olur. Ben ne geldiğim yeri nede kimsesizliğimi unuttum." sözleriyle isyan etmişti.

Ali Ağaoğlu sevgilisiyle arasındaki 39 yaş fark sorulduğunda şu cevabı vermişti: ''Nüfus yaşım 22, gönül yaşım 18, zeka yaşım 8''

Duygu, Ali Ağaoğlu’na ait Bahçelievler’deki ‘Ağaoğlu My Club Fitness&Life Centers’ın başına geçti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS