hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ali Sunal, Tarkan'a böyle seslendi

  Ali Sunal, Tarkana böyle seslendi
  expand

  Geçtiğimiz temmuz ayında ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ali Sunal, yeni yılı eşi ve kızlarıyla karşıladı. Narin ve Nil adında iki kızı olan Sunal, tütü giydi. Ünlü isim, daha önce kızı Liya için tütü giyen Tarkan'a seslenmeyi ihmal etmedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile nikah masasına oturan ve mutlu evliliğini iki çocukla taçlandıran Ali Sunal, zaman zaman ailesiyle verdiği pozları takipçileriyle paylaşıyor. Geçtiğimiz aylarda ikinci kez baba olmanın sevincini yaşayan ünlü oyuncu, kızlarıyla yeni yıl pozu verdi.

  Narin ve Nil adında iki çocuğu olan Sunal, Tarkan'dan sonra tütü giydi. Kızlarıyla yeni yıl pozu veren Sunal paylaşımına, 'Kız babası olmanın tatlılıklarından biri galiba bu değil mi Tarkan? Bir tütüm eksikti. Herkese harika bir yıl diliyoruz' mesajını düştü.

  Megastar Tarkan da birkaç ay önce kızı Liya ile oynarken tütü giymiş ve bu anları takipçileriyle paylaşmıştı. Yıldız isim paylaşımına; "Rolling Stones t-shirt‘ü giyip cool baba takılmaya çalışırken o t-shirt’ün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte..." notunu düşmüştü.

  Kenan Doğulu, meslektaşının fotoğrafına 'süpersin' yorumunu yapmıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow