magazin

Alişan: Eda terliğimi ayağıma getirecek

  1. Magazin

Alişan: Eda terliğimi ayağıma getirecek

Kasım ayında ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile nikah masasına oturacak olan Alişan'dan çok özel açıklamalar. “Cumhurbaşkanımıza altı ay içinde evleneceğim” diye söz vermiştim. Süremin bitmesine 15 gün kala Eda ile tanışarak sözümü tutmuş oldum”

 Kasım ayında ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol ile nikah masasına oturacak olan Alişan, Posta'dan Oya Çınar'a çok özel açıklamalar yaptı.

Eda ile görücü usulü tanıştık. Uzun yıllardır kimseye duygusal bir şey hissedemiyordum. Annem babam da görücü usulü evlenmiş. Ablası Esra Erol tanıştırdı bizi. Karşılıklı güzel duygular hissettik.

Uzun zamandır evlenmeyi istiyordum ama karşıma biri çıkmıyordu. Bir de artık etrafımda bekar arkadaşım kalmadı. Artık yuva kurmak istiyordum.

Cumhurbaşkanımız her karşılaşmamızda 'bir an evvel evlenmem gerektiğini' söylüyordu. Zaten yaşım 41 oldu. En son bir davette, “Oğlum hadi artık evlen” deyince, ağzımdan, “Tamam Sayın Cumhurbaşkanım. Söz veriyorum, altı ay içinde evleneceğim” cümlesi çıktı. 29 Nisan’da doluyordu sürem. 15 gün kala sözümü yerine getirdim. Eda ile 11 Nisan’da tanıştık.

ERKEK ÇOCUĞU BULANA KADAR DEVAM EDECEĞİM

‘En az üç çocuk’ önermesine uyacak mısınız? Mümkünse dört beş çocuk yapacağım. Bizim ailede erkek çocuk özlemi var. Ben erkeği bulana kadar devam edeceğim. Soyadımızı taşıyacak biri lazım.

Eda Hanımın beni etkileyen yönü, aile yapımız benzer. Bir de Esra Erol’un kız kardeşi olmasına rağmen basında hiç yer almamıştı. Bu benim için önemli. Kendisi temiz, ailesi temiz.

El ele yürürken insanların dönüp dönüp bakacağı bir kadın beni rahatsız eder. Geçenlerde Serdar Ortaç “Herkes hanımıma dönüp bakıyor, gurur duyuyorum” demiş. Ona saygı duyuyorum ama bu beni deli eder.

YALAKA DEMELERİ UMRUMDA DEĞİL

Davetlere gidiyorum diye eleştiriliyormuşum, söylenenler hiç umurumda değil. Yabancı bir ülkenin cumhurbaşkanının davetine mi gidiyorum? Ak Parti döneminden önce de belediye konserlerine gidiyordum. Ecevit zamanında da gittim. İlk zamanlarımda Cumhurbaşkanı Demirel’di. Onun davetlerine de gidiyordum.

Cumhurbaşkanımızla hiçbir özel görüşmem olmadı ki. Davetlere gidiyorum. Orada da tezahürat yapmıyorum, “Helal olsun” demiyorum. Bunlar kendi fikirlerim. Kendisini siyasi yasaklıyken de çok severdim. O zaman da ziyaretine gitmiştim. Çıkıp çıkamayacağı bile belli değildi. Allah yardım etti, çıktı. Şimdi onu takdir ediyor, seviyorum diye yalakalık mı yapmış oluyorum?

10 / 11
Alişan: Eda terliğimi ayağıma getirecek
Tabii ki kendime göre fikirlerim var ama siyaset yapmıyorum. Ben sanatçıyım. Evet, bence Recep Tayyip Erdoğan bu ülke için büyük bir şanstır. Böyle söyledim diye yarın yine, “Alişan yalakalık yaptı” diyenler çıkar eminim. Desinler. Bu yalakalık değil. Kendisini gönülden destekliyorum.

DÜĞÜN TARİHİNİ CUMHURBAŞKANIMIZIN TAKVİMİNE GÖRE AYARLAYACAĞIZ

11 / 11
Alişan: Eda terliğimi ayağıma getirecek
Düğün Kasım ayında. Cumhurbaşkanımızın programına göre günü kararlaştıracağız. İnşallah bir aksilik olmazsa şahidimiz olacak. Biz sadece kendimizden sorumluyuz ama o tüm ülkeye karşı sorumlu. Biz kendi adımıza katılımını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. (Hürriyet Kelebek)

60 saniyede günün özeti

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Description $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS