magazin haberleri

Alişan ve Buse Varol'un oğlu Burak dünyaya geldi!

Alişan ve oyuncu Buse Varol geçen yıl mayıs ayında nikah masasına oturmuştuAlişan ile Buse Varol çiftinin bebeği dünyaya geldi. Doğum, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde 13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafından gerçekleştirildi.
Çift, bebeklerine Burak adını verdi. Buse Varol'un doktoru şu açıklamayı yaptı:
Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 bin 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.” (Hürriyet/Deniz Boy)
Çağla Şıkel de Alişan ve Buse Varol'la hastane odasından çekildiği kareyi sosyal medya hesabından paylaştı ve şu notu düştü :

Tarif edemem ki neler hissettiğimi ... Mutluluğumu , heyecanımı anlatabilmem imkansız ... Bugünleri de gördük şükürler olsun. Gudum ,Buse'm hayatınızın en gününde yanınızda olabilmek çok güzeldi, Ah dedim ah ne güzel günler. Hoş geldin Burak bebek çok ama çok sevileceksin.
İlk kez babalık heyecanı yaşayan Alişan sosyal medyada yapılan kötü yorumlara isyan etti.

Alişan isyanını şu sözlerle dile getirdi:

''Bıraksınlar saçma sapan yorum yapmayı. 'Allah analı babalı büyütsün' demek ya da 'hayırlı olsun' demek bu kadar zor değil. Az önce yine aptal aptal yorumlar var. Çocuk dünyaya gelmiş; bir melek dünyaya gelmiş, adam iyi olur kötü olur, seversin sevmezsin ama bir 'hayırlı olsun' de. Çok ayıp ya."
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS