magazin haberleri

Almula Merter: “Elçin Sangu ve Barış Arduç aramadı”

Usta tiyatrocu Ferdi Merter'in kızı Almula Merter teve2'de yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Merter, çok konuşulacak açıklamalara imza attı...“Babamın üzerinden para kazanan kimse yoktu cenazede. Kiralık Aşk oyuncularından sadece Onur Büyüktopçu vardı. Elçin Sangu, Barış Arduç, dizinin yapımcısı asla ve asla kimse aramadı.

Halit Ergenç bana çok destek oldu. Hergün aradı sordu. İnanılmaz bir adam...
Ben babama söz vermiştim, 'her şeyi ben yapacağım' diye. Cenazesini ben yıkadım. İmamla birlikte girdim içeriye 'o benim babam' dedim. Taşımasını da ben yaptım. Camide namazını da kıldım. Fenerbahçe bayrağına sardım onu. Şapkasını taktım. Seni çok seviyorum dedim.
Çok acayip bir şey benim babamla diyaloğum. İnanmıyorum hala. Turneye gitti ve dönecek... 4 hafta bitiyor. Biz çok başka bir şeydik. Ben çok aşıktım babama. O benim hiç ölmeyecek sandığım kahramanımdı...

Elinde büyüdüğüm insanlar var, arkadaşları var gelmediler. Kınıyorum gerçekten. Onlar da girecek o toprağın altına. Sanat camiiası diye bir camia yok. At izi it izine karışmış. Etrafında olan 'Ferdi abim' diyen insanlar neredesiniz? O son görevdi, cenazeye neden gelmediniz?

Öyle bir camia ki, 5-6 kişi kapatmış her şeyi. Kimse kimseye yer vermiyor. Benim, benim benim diyorlar...{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS