Alparslan Büyük Selçuklu 9. bölüm izle tek parça! Alparslan son bölüm full izle!

Alparslan Büyük Selçuklu 9. bölüm izle tek parça! Alparslan son bölüm full izle!

Alparslan Büyük Selçuklu 9. bölüm izle tek parça! Alparslan son bölüm full izle!

TRT 1'de yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 9. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 9. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 9. bölümünde; Akça Hatun yaralandı. İşte Alparslan Büyük Selçuklu 9. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 9. bölümü TRT 1'de izleyiciyle buluştu. Alparslan dizisinin son bölümünde; Yinal Bey ile Alparslan arasındaki yüzleşme dikkat çekti. İşte Alparslan Büyük Selçuklu son bölüm full izle bilgileri...

Alparslan Büyük Selçuklu 9. bölüm izle

Alparslan’a kurduğu tuzağa kendisi düşen Kekavmenos, hiç hesap etmediği bir durumda kalmıştır. Alparslan’ın panzehir karşılığında istediği şeyleri kabul etmek istemeyen Dukas, Evdokya ve Diyojen başka çareler aramaya başlar.

Nihayet eski gücüne kavuşacak olan Yınal, karargâhı alan Alparslan’ı bertaraf etmek için harekete geçer. İçinde Akça, Akınay ve Gevherin de olduğu kervan karargâha giden yolda Karmatilerin saldırısına uğrar. Alparslan’ın son anda yetiştiği bu saldırının ardında kim vardır? Kekavmenos mu, Bozan mı?

Alparslan’a değil Yınal’a daha yakın olan Göktuğ, Evdokya ile anlaşma yaparak ihanet edecek mi? En yakın adamlarından biri olan Şeddad’ı kaybeden Emir Bozan, Karmati tehlikesine uyanan Selçuklular’a karşı nasıl tedbirler alacak, okları kendinden nasıl uzaklaştıracaktır?

En son obadan ayrılırken helallik isteyip vedalaştığı Akça’nın çarpışma yerinde vurulup düştüğünü gören Alparslan, buna sebep olanların peşine düşecek ve eline geçen ipuçları onu hiç beklemediği bir gerçekle yüz yüze bırakacaktır.