magazin haberleri

Arka Sokaklar 13. sezon bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Arka Sokaklar 13. sezon bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 13. sezonu ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Hüsnü’nün hastalığı ve ekibin başına gelen olaylar, gelecek sezonda yaşanacakları merak konusu yapmıştı. Peki, Arka Sokaklar’da yeni sezonun ilk bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak?

Arka Sokaklar fragman videosu 13. sezonda Bahar’ın kuzeni olan Çiçek’in ölümünün gerçekleşeceğini gösterdi. Öte yandan geçtiğimiz sezon aralarında yaşanan problemler nedeniyle küsen Aylin ve Hakan ekip arkadaşlarından barıştıklarını saklayacaklar. İşte Arka Sokaklar 13. sezon fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR 13. SEZON ÖZETİ

Bahar’ın kuzeni İstanbul’a ziyarete gelmiştir ve bu süreçte Bahar’da kalacaktır. Bahar, Çiçek’i arkadaşlarıyla buluşacağı mekana bırakır. Bahar, Hakan ve Aylin’in nikahına eşlik ederken Çiçek, Bahar’ı aramış ve ulaşamamıştır. Ertesi gün Çiçek, bir otelin önünde ölü bulunur. Bahar, öğrenince sinir krizi geçirir. Olayın perde arkasındaki isimleri bulmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Hakan ve Aylin’in barıştığından ekip habersizdir. Hakan herkesi operasyona gidermişçesine bir mekana toplar. Ekip, Hakan ve Aylin’in barıştığını ve yeniden nikah kıyacaklarını öğrenince şaşkına döner. Son günlerde kaybolan çocuk sayısı artmıştır. Aileler endişelidir. Rıza Baba ve ekibi kaybolan çocukları sağ salim bulmak için harekete geçer. Kendilerine gelen en küçük istihbaratı bile dikkate alarak operasyona hazırlanırlar.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS