magazin haberleri

Arka Sokaklar 454. bölüm fragmanında Hüsnü'nün evi basılıyor!

Arka Sokaklar 454. bölüm fragmanında Hüsnü'nün evi basılıyor!

2017 sezonunda da maceranın hız kesmediği Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı Hüsnü Komiser ve ailesine büyük bir operasyon düzenleneceğini gösterdi. Hüsnü'nün evini basan Organize Şube ekipleri Zeliha'ya arama emirlerini göstererek evde arama yapacaklarını söyleyecekler. Gelen telefon sonrası büyük şaşkınlık yaşayan Hüsnü ise Arka Sokaklar'da 27 Ekim günü yayınlanacak bölümde gözaltına alınacak.

Arka Sokaklar son bölümde Selin'in sağlığına kavuşması herkesi sevindirirken ekibin peşini bırakmayan kişiler bu kez hedeflerine Hüsnü'yü almıştı. Yakalanmamak için Volkan'a kafa atan Mesut'un kendisine gelmesi için onu görevden alan Rıza Baba ise ekibi şaşkına çevirmişti. Her şeye rağmen Selin'i kurtarmak için elinden geleni yapan Mesut, Arka Sokaklar'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ekip arkadaşına ilk müdahaleyi yapan kişi oldu.


SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...ARKA SOKAKLAR 453. BÖLÜM ÖZETİ


Hüsnü ve ekip ise, bir hırsızlık olayı yüzünden başlatılan soruşturmada Savcı Yardımcısı Aras'ın suçlamaları ile karşı karşıya kalıyor. Bedran eline geçen kozu iyi kullanır. Mesut'u ayağına kadar getirir ve intikamına ortak edebilmek için Selin'in hayatına son verecek emri verir. Mesut, fırsatını bulduğu sırada Bedran'a hamle yapar ve elindeki silahı düşürmeyi başarır. Aralarında boğuşma başlar. Bu sırada Bedran'ın teknedeki adamı deniz kenarında gerçekleşen kavgayı izliyordur. Ters giden durum olursa yapacağı şey nettir; o da, Selin'in elleri ve ayakları bağlı şekilde denize atılmasıdır. Bedran2ın eşi Dila'nın engel olma çabaları ise, boşa çıkar. Adam, Selin'i denizin karanlık sularına atar. Yeni bölüm fragmanında gördüğümüz kadarı ile Mesut, Selin'i sudan çıkarmıştır ve ona suni teneffüs yapmaktadır. Ekibimizde olay yerindedir ve çaresiz bir bekleyişle Selin'in nefes almasını beklerler. Fakat, Selin tüm müdahalelere cevap vermiyordur! Mesut, Selin'i hayata döndürmeyi başardı mı? Başardıysa Selin'de kalıcı bir hasar oluştu mu?


EKİP HIZSIZLIKLA SUÇLANIYOR!


Ekip, ilginç bir hısızlık olayı ile karşı karşıyadır! İki grup hırsız vardır! Çalınan şey ise, savcılığı bile harekete geçirecek kadar mühüm belgelerin olduğu flash-disktir. İlk grup hırsız çaldıkları flash-diski patronlarına götürürler. Diğer hırsız grubu onları öldürdükten sonra flash-diski alıp olay yerinden kaçarlar. Bu tuhaf olay ekibimizin masasına gelir. Hüsnü başta olmak üzere dosyayı incelemek ve olayı çözebilmek için harekete geçerler. Olay giderek büyümeye ve ekibimizi de içine çekmeye başalar!Savcılık makamı ilginç olayı takip etmesi için Aras isminde bir savcı yardımcısını yollar! Aras, cins birisidir. Olayı inceleme yöntemleri ise, ekibimizin kendisinden nefret etmesine yol açar. Olayda ölenlerden birisi Hüsnü'nün tanıdığı bir kişi çıkınca da, Aras oklarını ona döndürür. Onuruyla yaptığı polislik hizmetinin, bir savcı yardımcısı tarafından zedelenmesini istemeyen Hüsnü ile Aras arasında tartışma geçer. Hüsnü'ye disiplin soruşturması açılır! Ekip, bu sıkıntılı durumdan nasıl kurtulacak! Hüsnü, Aras'ın tehditleri sonucunda nasıl bir durum yaşayacak?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS