magazin haberleri

Arka Sokaklar 494. bölüm fragmanı: Engin görev başında!

Arka Sokaklar 494. bölüm fragmanı: Engin görev başında!

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile bu hafta Engin komiserin ekiple ilgili önemli adımlar atacağını gösterdi. Rıza Baba’nın başına gelen olaydan kurtulması için elinden geleni yapan Engin tüm ekibe söz verecek. Peki, Arka Sokaklar 494. bölümde Rıza hapisten çıkabilecek mi?

Arka Sokaklar fragman videosu Aylin’in Nimet’e ulaşarak olayları çözmeye çalışacağını gösterdi. Ekibin Rıza Baba için seferber olması onu da duygulandıracak. İşte Arka Sokaklar yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

ARKA SOKAKLAR 494. BÖLÜM ÖZETİ

Rıza Baba hapishanededir. Engin ziyaret sırasına Rıza’yı atılan iftiralardan kurtaracağına söz verir. Tarık zehirli bir maddeyle ağzından köpükler çıkarak ölmüştür. Aylin, görüntüleri izlemiştir ve Nimet’in hemşire kılığında Adli Tıp’a geldiğini tespit etmiştir. Nimet’in kim olduğunu, bir an önce bulmaları gerekmektedir. Aylin aldığı adresleri tek tek kontrol edip Nimet’e ulaşmaya çalışır. Depoya gelmiştir; ancak ayağı kayar ve Aylin takılıp düşer. Telefonunu da düşürmüştür. Hakan durumu öğrendiğinde deliye döner. Karısını kurtarmak için, panik halde harekete geçer.

Kazım isimli adam kızını kaybetmiştir ve polislerden yardım ister. Sözü dinlenmeyince bir kişiyi rehin alır. Kızın kredi kartıyla yapılan alışveriş üzerinden adres bulunur. Kızlar, Tarkan isimli biri tarafından fuhuş batağına düşürülmüştür. Ekip rehineyi kurtarmak için fuhuş çetesinin peşine düşer.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her Cuma 20:00’de Kanal D’de!

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS