magazin haberleri

Arka Sokaklar 497. bölümde Rıza Baba torunu için harekete geçecek!

Arka Sokaklar 497. bölümde Rıza Baba torunu için harekete geçecek!

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile Rıza Baba ve ekibinin torununu bulmak için çalışmaya devam edeceğini gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda kızının kaçırılmasının ardından sinir krizi geçiren Pınar zorlukla sakinleştirilmişti. İşte Arka Sokaklar yeni bölümde yaşanacak gelişmelerin tamamı...

Arka Sokaklar fragman videosu Derman’ı silahlarla ilgili meseleyi öğrenmesinin ardından beklenmedik gelişmeler yaşanacağını gösterdi. Öte yandan Zeyno’nun tehlike altına gireceği bölümde Rıza Baba ve ekip küçük çocuğu geri almak için çabalayacak. İşte Arka Sokaklar’da 30 Kasım 2018 günü ekranda olacak bölümde yaşanacak gelişemeler…


ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSUARKA SOKAKLAR 497. BÖLÜM ÖZETİ


Rıza kendine gelir. Torununu bulmak için harekete geçer. Pınar, kızının hala bulunmaması üzerine sinir krizi geçirir. Ivana ve Engin, gizli görev icabı müşteri gibi kumarhaneye gider. Altan ve Halis de ordadır. Engin ve Ivana, ikisini de oracıkta yakalamak için harekete geçerler. Derman silahların bozuk olduğunu anlar. Verdiği talimatla Zeyno’yu tehlikeye atar.


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Pınar, Zeyno’yu okuldan almaya gider. Bu sırada maskeli adamlar Zeyno'yu kaçırır. Pınar, feryatlar içinde çocuğunu kurtarmaya çalışır; ancak, elinden bir şey gelmez. Panik olmuş bir halde Ali’yi arar. Rıza Baba torununun kaçırıldığını öğrenince kalp krizi geçirir ve hemen hastaneye kaldırılır.
Zeyno, korkmaya başlar. Küçük kızın köy evinden görüntüleri, ekibe gönderilir. Ali görüntüleri izleyince sinir krizi geçirir. Zeyno’yu kaçıranlar silahları istemektedirler.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS