magazin haberleri

Arka Sokaklar 502. bölüm fragmanı: Mesut kaçırılıyor!

Arka Sokaklar 502. bölüm fragmanı: Mesut kaçırılıyor!

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’yın yeni bölüm fragmanı 502. bölümün yayın tarihini gösterdi. 18 Ocak 2019 Cuma günü tekrar bölümüyle ekranda olacak Arka Sokaklar’da yeni bölümde yaşanacak gelişmeler dizinin takipçilerini ekran başına kilitleyecek. Peki, Arka Sokaklar 502. bölüm ne zaman diziseverlerle buluşacak?

Arka Sokaklar fragman videosu yeni bölümde Mesut komiserin suçlular tarafından kaçırılacağını gösterdi. Onu kurtarmak için harekete geçecek olan ekip kendilerinin tehlikeli durumların içerisinde bulacak. İşte Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve önümüzdeki hafta sevilen dizide yaşanacaklar…

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

ARKA SOKAKLAR 502. BÖLÜM ÖZETİ

25 Ocak 2019 Cuma günü ekranda olacak dizide yaşanacak gelişmeler şöyle; Geçmişin sıkıntıları Mesut'un peşini bırakmıyor. Özel Harekatçı olduğu zamanlarda örgüte ağır darbeler vuran Mesut bu sefer yakalanmaktan kendini alamıyor. Ekip, Mesut'un akıbetini merak ederken o ölümle karşı karşıya kalıyor. Mesut, örgütün elinden sağ kurtulabilecek mi?

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ekibin bulduğu yanmış arabadan bir ceset çıkar. Yanmış cesetin üzerinden de Hakan'ın kimliği çıkar. Gizli görevdeyken ifşa olan Hakan'ın öldüğü düşünülür. Aylin, gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşar. Fenalaşarak hastanelik olur. Yanan cesedin DNA'sının Hakan'a ait olmadığı anlaşılınca büyük sevinç yaşanır; fakat Hakan, hala ortalıklarda yoktur. Ekibe bir video gelir. Videoyu gönderen uyuşturucu çetesi patronu olan Nizam'dır. Görüntülerde işkence edilmiş Hakan vardır. Nizam'ın tek isteği vardır, Şaban tarafından el koyulan uyuşturucu parasıdır. Takas için bunu şart koşar. 

Ekip, Şaban'a ulaşır ve parayı kurtarmayı başarır. Sıra takasa gelir. Takas için Aylin bu zor görevi kendisi yapmak ister. Rıza Baba mecbur kalır ve görevi Aylin'e verir. Takas vapurda gerçekleşecektir; fakat, ekibin müdahale edemediği bir olay gerçekleşir. Şebekenin adamı ile Aylin, boğazın serin sularına atlar. Çete ekibi saf dışı edebilmek için böyle bir harekette bulunur. Aylin, şebekenin adamları ile patronun buluşma alanına giderken büyük bir sorun yaşanır.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS