Arka Sokaklar 589. bölüm full izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

Arka Sokaklar 589. bölüm full izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

Arka Sokaklar 589. bölüm full izle tek parça! Arka Sokaklar son bölüm full izle!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar 589. bölümüyle ekrana geldi. İzleyiciler 'Arka Sokaklar son bölüm full izle' bilgilerini araştırıyor. Arka Sokaklar 589. bölüm özeti ilgiyle merak ediliyor. Arka Sokaklar son bölümde; Rıdvan ve diğer örgüt üyelerinin soruşturmalarını yürütmek üzere Mesut, arazi görevine gönderilmiştir. Selin, Mesut’un bu ani gidişi nedeniyle oldukça endişelidir. Faruk ise, Giray Pamiroğlu cinayetinin aydınlanmasına ilişkin Selin’e birkaç soru sorar. İşte Arka Sokaklar 589. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D'de her cuma ekrana gelen Arka Sokaklar'ın 589. bölümü izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde neler yaşandı? İşte Arka Sokaklar 589. bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm full tek parça izle bilgileri...

Arka Sokaklar 589. bölüm izle 

Aycan’ın kendi kirli işleri için polisi kullanmasının cezası kesilmelidir. Merkeze gelen ihbar üzerine Aycan, Ezgi tarafından tutuklanır. Ezgi ile Cemal, gelen intihar anonsu üzerine Selvi adındaki bir kızı intihardan kurtarır. Selvi, eski sevgilisi tarafından tehdit edilmektedir ve kızın eski sevgilisi bulunmalıdır. Cemal ise, Selvi’yi korumak adına evde kızın yanında olduğu sırada içtiği çaydan sonra bayılır. Selvi, Cemal’in baygın halde uygunsuz görüntülerini kaydeder.

Esra, dükkanında bir adamın silahlı soygununa uğrar. Adam soygun esnasında panikler ve birkaç el ateş eder. Mermilerden birinin Esra’ya denk gelmesiyle yere yığılır. Olayın ekibimize ulaşması üzerine soyguncunun, Melik adında biri olduğu öğrenilir. Başta Hüsnü olmak üzere emniyet kırmızı alarmdadır. Esra’nın ise, hayati tehlikesi sürmektedir.

Pınar ile Ali’nin ikilisinin arasındaki soğukluk devam etmektedir. Ali’den mesleği ve ailesi arasında bir seçim yapmasını beklemektedir.

Engin ve Başak doğacak bebekleri için bir bakıcı bulurlar. Engin Müdür, Fatma’yı etraflıca araştırmak ister.