magazin haberleri

Arka Sokaklar sezon finalinde Volkan şehit olacak mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar sezon finali yapıyor. Operasyon esnasında vurulan Volkan'la ilgili kötü haber kısa sürede yayılacak. Peki, Arka Sokaklar 521. bölümde Mesut ve Volkan'un durumu ne olacak?Mahalleye uyuşturucu çetesi musallat olmuştur. Aileler ve mahalleli durumu protesto eder. Engin mahalleyi uyuşturucudan temizleyeceğine söz verir. Narkotik ve Asayiş ekipleri bu olayda omuz omuza çalışırlar.
Ekip uyuşturucu baronu Nejat’ın peşine düşer. Nejat ile girilen operasyon fazlasıyla zordur. Nejat, Volkan’ı vurur. Volkan’ın hayati durumu tehlikededir. Nejat’ın yakalanmasına yardım eden adamı Salih aslında en büyük felakettir.
Salih’in hedefinde de Selin ve Mesut vardır. Hüsnü bankadan kredi çekip Tekin’e verir.
Oğlunu desteklemeye, moral vermeye çalışır. Ancak gene Tekin yapacağını yapar eve Jeniffer isimli yabancı bir kızla gelir.
Müfettiş Güzin, kan bağı olduğu için Cihan bebeği Aylin’den alır ve dayılarına teslime der. Üst üste darbe yaşayan Aylin için bu olay son damla olur.
Hakan’la araları günden güne bozulmaktadır. Hakan bir gün eve geldiğinde Aylin’i evde bulamaz. Ardında bir mektup vardır sadece.
7
İşte Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı ve dizide yaşanacaklar...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS