Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı: 558. bölümde ekibe saldırı var!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı: 558. bölümde ekibe saldırı var!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı: 558. bölümde ekibe saldırı var!

Arka Sokaklar 558. Bölüm fragmanı bu hafta ekranda olacak yeni bölümde ekibe saldırının gerçekleşeceğini gösterdi. Geçtiğimiz hafta yeni sezon ilk bölümde Tekin’in koronavirüsle mücadelesi dizinin takipçilerini ekrana kilitlemişti. Peki, Arka Sokaklar yeni bölümde ekip saldırıyı atlatabilecek mi?

Arka Sokaklar fragman videosu bu hafta dizide oldukça önemli gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Tekin’le ilgili belirsizlik devam ederken, Mesut’a gelen tehdit telefonu ekibi harekete geçirecek. Tehdit karşısında sert tavır alan Mesut ve ekibi saldırıya uğrayacak. Engin komiserin görüşme gerçekleştirdiği kişi ise ekibin diline dolanacak.

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

ARKA SOKAKLAR 558. BÖLÜM ÖZETİ

Mesut, uyuşturucu şebekesini çökertmek için "Beyto" kimliğine tekrar bürünür. Yaptıkları "Beyto planı" ile uyuşturucu şebekesinin başındaki patronun dikkatini çekmek isteyen ekibimiz bunu başarır. Adım adım patrona yaklaşan ekip sürpriz bir durumla karşı karşıya kalır.

Bu sırada Selin ve Mesut, ellerindeki başka suç dosyası ile uğraşmaktadırlar. Peşinde oldukları durum bir çıkmaza girer. Adamlar kızı kaçırdıkları sırada yetişen Selin ve Mesut ikinci adamı fark etmezler. Mesut, avcıyken av durumuna düşer.