magazin haberleri

Arka Sokaklar’da Hüsnü koronavirüse mi yakalandı? İşte yeni bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar’da Hüsnü koronavirüse mi yakalandı? İşte yeni bölüm fragmanı!

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı Hüsnü Çoban ve ailesinde koronavirüs paniği yaşanacağını gösterdi. Ağır şekilde öksürmeye başlayan Hüsnü’nün hastaneye gitmesi yalvaran Zeliş bu isteğin yerine getirilmesini bekleyecek. Peki, Arka Sokaklar 552. bölümde Hüsnü’nün hastalığı ne çıkacak?

Arka Sokaklar fragman videosu bu hafta dizide Hüsnü ve çevresinde paniğin yaşanacağını gösterdi. Ağır bir şekilde hastalanarak yataklara düşen Hüsnü’nün öksürüğü herkesi tedirgin edecek. İşte Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar ve gelecek bölümün tanıtımı…

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU

ARKA SOKAKLAR 552. BÖLÜM ÖZETİ

Ekibi virüs vuruyor. Mesut ve Hüsnü yaşanan durumdan kaynaklı pek çok tuhaf an yaşıyor. Hüsnü'nün durumu hem Çoban Ailesini, hem de ekibi korkutuyor! Hüsnü'nün sağlık durumu çok kötüdür. Kötü bir şekilde öksürüp, halsiz durumdadır. Çoban Ailesi onun bu durumundan dolayı perişan bir haldedeir. Koronavirüs salgınından dolayı Hüsnü'nün bu hastalığa yakalandığı düşünülür. Ekip de onun bu halinden dolayı üzgündür. Hüsnü, koronavirüse mi yakalandı?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS