magazin haberleri

Ayrılığın gerçek nedeni ortaya çıktı

6 aylık ilişkilerini 1.5 ay önce noktalayan Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup'un gerçek ayrılık nedenleri ortaya çıktı. Kanal D'de yayınlanan '2.Sayfa' programının haberine göre Melis Sütşurup'u ayrılığa iten o mesaj ortaya çıktı.İlişkileri bittikten sonra birbirleri hakkında yaptıkları açıklamalar nedeniyle gündemden düşmeyen Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.
Sandal, verdiği röportajda, 'Melis ile keyifli vakit geçirdik' demişti.
Ayrılık sonrası 2. Sayfa programının sunucularına mesaj gönderen Melis Sütşurup, "Mustafa ile ilişkimin bitmesi onun telefonunda gördüğüm mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki, ilişkiyi hemen bitirdim. Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı. Ama bunlar aldatma ihanet gibi şeyler değil. Daha çirkin şeyler!
Detayına girmem bana yakışmaz. Mustafa'nın dün ki röportajında" Melis ile vakit geçirdik" cümlesini çok saygısızca buldum yazık! Bu vakti ne için harcadığını gerçekten merak ediyorum." demişti.
Bu açıklama magazin gündeminde büyük ses getirmişti. 
Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa'nın ulaştığı bilgilere göre; Emina Sandal ile 10 yıllık evliliklerini bitiren Mustafa Sandal, boşanma protokolü çerçevesinde eski eşine verdiği para nedeniyle mali sıkıntı içine girdi.
Emina Jahovic'ten boşanırken ciddi miktarda nafaka ödeyen Mustafa Sandal, sevgilisi Melis Sütşurup'tan 100 bin TL borç aldı.
Bir arkadaşına mesaj gönderen Sandal, "Melis'le zaten yakında ayrılacağız, uzun sürmez. Melis'ten para aldım, onu halletmem lazım." dediği ortaya çıktı. Bu mesajı gören Melis Sütşurup'un ise ayrılık kararı aldığı konuşulanlar arasında.
Borcunu taksit taksit ödediği ifade edilen Sandal, satışa çıkardığı evinden para geldikten sonra borcunu ödeyeceğini söyledi. Melis Sütşurup, Sandal'a borç verdiğini ise tüm yakın çevresinden gizledi.
Melis Sütşurup'un," Bu parayı babam duymadan ödese" dediği ortaya çıktı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS