'Aysel' filminin senaryosu 3 yılda bitti

'Aysel' filminin senaryosu 3 yılda bitti

'Aysel' filminin senaryosu 3 yılda bitti

Oyuncu Müjde Ar, onur konuğu olarak katıldığı Brand Week İstanbul etkinliğine açıklamalarıyla damga vurdu. Yeşilçam yıllarını anlatan sanatçı, annesi Aysel Gürel’in hayatını konu alan filmin senaryosunu bitirdiğini açıkladı: 3 yıldır senaryoyu yazıyorum. Çağan Irmak yönetecek, bir sene içinde bitmiş olacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Müjde Ar, dün Zorlu PSM’de başlayan Brand Week İstanbul etkinliğinin açılışına onur konuğu olarak katıldı. Yekta Kopan’ın moderatörlüğünde düzenlenen söyleşide geçmiş yıllarda çekilen sevişme sahnelerinden bahseden sanatçı, şöyle konuştu:

“Bir şey dikkatimi çekti. Kadın ve erkek el ele tutuşuyor, koşuyorlar. Saçlar rüzgârda uçuşuyor. Sonra bir yakınlaşma oluyor. Erkek, kadını gayet yumuşak yere yatırıyor, çimenlerin üzerine. Öpüşürlerken kamera kayıyor ve kadının eli çimenleri yoluyor. ‘Ne oluyor acaba ya?’ diyordum. Bir de kırmızı gül düşerdi çimenlerin üzerine.

Anlayamıyordum tabii küçükken. Sonra anladım ve dedim ki ‘Ben çimen yolmayacağım, neyse o olacak’. Hep şey sorulur: ‘Sevişme sahnelerinde ne oluyor?’ Hiçbir b.k olmuyor. Neticede egoları yüksek olan oyuncular iş için bir araya geliyor. ‘Gözünü kapatınca öpüşürken ne hissediyorsun?’ diye soruyorlar. Banane, Allah’ın köftesi gibi gelir, ne hissedeceğim!”


"ÇAĞAN ‘BEN ÇEKMELİYİM’ DEDİ"

Müjde Ar, annesi Aysel Gürel’in hayatını konu alan 'Aysel-Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam' adlı film projesinin senaryosunu bitirdiğini de açıkladı: 3 yıldır senaryoyu yazıyorum. Geçen hafta Çağan Irmak aradı, ‘Aysel’i ben çekmeliyim’ dedi. Ben de dedim ki ‘Film senindir’. Bir sene içinde bitmiş olacak.

HEPİMİZ SUSMUŞUZ

Tuba Ünsal, etkinlik kapsamında düzenlenen 'Felaket Bir Armağandır' başlıklı oturumu yönetti. Cinsel taciz hakkında konuşan oyuncu, “Yakın zamanda birkaç arkadaşımla konuşurken fark ettik ki, aslında hepimiz belli yaşlarda cinsel tacize uğramış ve hepimiz susmuşuz” dedi.