Ayta Sözeri sahnesinde Alişan'ı konuk etti

Ayta Sözeri sahnesinde Alişan'ı konuk etti

Ayta Sözeri sahnesinde Alişan'ı konuk etti

Türk sanat müziğinin güçlü seslerinden Ayta Sözeri, önceki akşam Bodrum'da bir mekanda müzikseverlerle buluştu. Ünlü şarkıcı, eşi Buse Varol ile birlikte kendisini dinlemeye gelen Alişan'ı sahnesinde konuk etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İlk şarkısından sonra kendisini dinlemeye gelen misafirlerine "Bu gece de bana hoş geldiniz, iyi ki geldiniz, bizleri mutlu ettiniz. Bu gece programımızın nasıl ilerleyeceğini, eğlencelimi yoksa durağan mı olacağını ve hatta kaçta biteceğini sizler belirleyeceksiniz. Bana eşlik ederseniz bende size eşlik ederim. Baktım sus pus oturuyorsunuz çeker giderim" diyerek, 'Büklüm büklüm' şarkısıyla programına devam etti.

ALİŞAN SÖYLEDİ, AYTA SÖZERİ DİNLEDİ

Sanatçı, programının ikinci bölümünde eşi Buse Varol ile birlikte kendisini dinlemeye gelen Alişan'ı sahneye davet etti. Ünlü şarkıcı, "Geçen akşam eşimle burada yürüyüş yapıyorduk, dışarıda senin program afişini gördük. Ertesi gün de rezervasyonumuzu yaptırdık" diyerek, Sezen Aksu'nun sevilen parçası 'Keskin Bıçak' ile konuklara müzik ziyafeti yaşattı. Sözeri de meslektaşını sahnede büyük bir hayranlıkla dinledi.