Azize dizisi Kartal Alpan karakteri Buğra Gülsoy kimdir, kaç yaşında?

Azize dizisi Kartal Alpan karakteri Buğra Gülsoy kimdir, kaç yaşında?

Azize dizisi Kartal Alpan karakteri Buğra Gülsoy kimdir, kaç yaşında?

Buğra Gülsoy Azize dizisi oyuncu kadrosu içerisinde Kartal Alpan karakteri ile dahil oldu. Kanal D’nin yeni dizisinde Kartal rolü ile takipçilerinin karşısında olacak başarılı oyuncu zeki bir veliahta hayat verecek. Peki, Azize’nin Kartal’ı Buğra Gülsoy kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Azize dizisi oyuncuları arasında bulunan Buğra Gülsoy dizi öncesi yaptığı açıklamalarda izleyicinin muhteşem bir hikayeye tanıklık edeceğini belirtmişti. Kendisinin Azize’nin hikayesinden çok etkilendiğini belirten Gülsoy, intikam ve aşk duygusu arasında kalan Kartal’ın hikayesini paylaşacaklarını dile getirdi.

KARTAL ALPAN KARAKTERİNİN ÖZELLİKLERİ

Alpanların oğludur. Ailesinin güvende olması için çabalamaktadır. Babasının mafyatik ilişkilerine karşı isteksiz olduğu halde yeri geldiğinde bu işlerde babasının tahtını zorlayacak kadar yetenekli ve zeki bir veliahttır.

BUĞRA GÜLSOY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

22 Şubat 1982 doğumlu olan Buğra Gülsoy, Ankara’da dünyaya geldi. Henüz 13 yaşındayken ilk sahne deneyimini yaşayan Gülsoy, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Mimarlık Bölümü okudu. Kıbrıs’ta bulunduğu dönemde Devlet Tiyatrosu’nda görev alan başarılı oyuncu 2008 yılında ise Kanal D’de yayınlanan Hepimiz Birimiz İçin adlı projede yer aldı.

AZİZE DİZİSİ OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Daha sona Güneşi Gördüm filminde Berat rolü ile izleyicinin karşısına çıkan Gülsoy, Fatmagül’ün Suçu Ne, Kuzey Güney, Eski Hikaye, Aşk Yeniden ve Kızım dizilerinde bulunmuştu. Sevilen oyuncu bu kez Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Azize’de Kartal rolüne hayat verecek.