Baba Sevil kimdir? Baba dizisi Sevil'i kim oynuyor, ayrıldı mı? Beril Pozam diziden neden ayrıldı?

A A

10.05.2022 - 20:57 Son Güncelleme:

SHOW TV'de yayınlanan Baba dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Baba dizisinde Kadir'in Emin ile konuşmasında Sevil karakteri dikkat çekti. Peki ama Baba dizisinde Sevil kimdir?

Baba Sevil kimdir? Baba dizisi Sevil'i kim oynuyor, ayrıldı mı? Beril Pozam diziden neden ayrıldı?

Baba dizisinin oyuncuları arasında Sevil karakteri dikkat çekti. Sevil'in Kadir ile bağlantısı olduğu düşünülüyor. Kadir, Emin'e karşı konuşmasında Sevil ismini söyledi. Peki ama Baba dizisinde Sevil kimdir?

Baba dizisinde Sevil kimdir?

SEVİL ÖZTÜRK (BERİL POZAM)
Kadir’in sevdiği kadın. Anaokulu öğretmeni. Kadir’le üniversitede tanışır. Aradığı huzuru, güveni Kadir’de bulur. Ancak planladıkları gibi bir gelecek kuramazlar. Sevil başkasıyla evlenir, kızı Üzüm dünyaya geldikten sonra boşanırlar. Kendini Üzüm’e adar.

Beril Pozam 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lisede Özel Ahmet Şimsek Koleji'nde okuyan Beril Pozam üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden aldı. Afili Aşk isimli romantik komedi dizisiyle tanınan Beril Pozam son olarak Ada Masalı dizisinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz ile yer aldı.