magazin haberleri

Babil dizisi 3. bölüm fragmanı: Yeni bölümde oyun başlıyor!

Babil dizisi 3. bölüm fragmanı: Yeni bölümde oyun başlıyor!

Babil dizisi yeni bölüm fragmanı İrfan ve Egemen’in ponzi sistemi için hazırlıklarını büyük oranda tamamlayacağını gösterdi. Öte yandan yıllar sonra karşılaştığı İlay nedeniyle büyük şaşkınlık yaşayan İrfan neler yapacağını bilemeyecek. Peki, İrfan ve Egemen’in hamleleri Babil 3. bölümde Deniz’i kurtarmaya yetecek mi?

Babil fragman videosu Deniz’in hastalığının ilerlemesiyle birlikte İrfan’ın alacağı risklerin artacağını gösterdi. Deniz’i kurtarmak için para bulmak zorunda olan İrfan, Egemen ile bir araya gelecek. İşte Babil 3. bölümde yaşanacakları yer aldığı tanıtım videosu…


BABİL FRAGMAN VİDEOSUBABİL DİZİSİ 3. BÖLÜM ÖZETİ


Deniz için zaman azalırken İrfan ve Egemen ponzi sistemine para çekmek için yeni bir maceraya atılıyor. İrfan, yıllar sonra karşısına çıkan büyük aşkı İlay’la sarsılırken, Eda evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını fark ediyor.


Ayşe, Süleyman’la ne işi olduğunu anlamadığı İrfan’ın gizemini çözmeye çalışırken, Hakan da Ayşe’yi kıskacına alıyor. İlay’ın hırsı ve Eda’nın şüphesi işleri daha da karmaşık hale getiriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS