magazin haberleri

Babil dizisi 4. bölüm fragmanı: Yeni bölümde gözler İrfan’ın üstünde!

Babil dizisi 4. bölüm fragmanı: Yeni bölümde gözler İrfan’ın üstünde!

Babil yeni bölüm fragmanı 4. bölümde İrfan için önemli bir aşamanın başlayacağını gösterdi. Eda’nın İrfan’ı kaybetme korkusuyla yapacağı hamle ise herkesi şaşırtacak. Peki, Babil 4. bölümde Kudret’in oyuna dahil olması neleri değiştirecek?

Babil fragman videosu Ayşe ve İrfan’ın karşı karşıya gelecekleri gösterdi. Para bulmak adına farklı atılımlar yapan İrfan kendisini tehlikeli bir sürece dahil etmişti. İşte Babil dizisi 4. bölüm tanıtım videosu ve yeni haftada yaşancaklar…


BABİL FRAGMAN VİDEOSUBABİL 4. BÖLÜM ÖZETİ


İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze aldı ama artık başında yeni bir dert daha var. Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor.


Hakan’a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan’la bir kere daha karşı karşıya geliyor. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor.


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Deniz için zaman azalırken İrfan ve Egemen ponzi sistemine para çekmek için yeni bir maceraya atılıyor. İrfan, yıllar sonra karşısına çıkan büyük aşkı İlay’la sarsılırken, Eda evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını fark ediyor.


Ayşe, Süleyman’la ne işi olduğunu anlamadığı İrfan’ın gizemini çözmeye çalışırken, Hakan da Ayşe’yi kıskacına alıyor. İlay’ın hırsı ve Eda’nın şüphesi işleri daha da karmaşık hale getiriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS