magazin haberleri

Babil dizisi 6. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Egemen yaralanıyor!

Babil dizisi 6. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Egemen yaralanıyor!

Babil yeni bölüm fragmanı İrfan’a gözdağı vermek isteyen kişilerin Egemen’i yaralayacağını gösterdi. Deniz için kendisini tehlikeye atan İrfan ise rehin alınarak boş bir binaya götürülecek. Peki, Babil 6. bölümde İrfan ve Egemen başlarındaki beladan kurtulabilecek mi?

Babil fragman videosu Süleyman’ın adamlarıyla birlikte hem İrfan’ı hem de Egemen’i yakalayacağını gösterdi. Oğlu Deniz için tüm riskleri göze almaya hazır olan İrfan ise Egemen’in tepkileri konusunda ne yapacağını bilemeyecek. İşte Babil yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide meydana gelecek olaylar…


BABİL DİZİSİ FRAGMAN VİDEOSUBABİL SON BÖLÜM ÖZETİ


İrfan, oğlu için girdiği savaşta her cephede köşeye sıkışıyor. Kendi için asla yapmayacağı bir şeyi daha Deniz için yapıyor ve gururundan vazgeçiyor; bir kere daha Süleyman’ın kapısında. Ama bu da yetmiyor. Eda, Süleyman’la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay’ın karşısına çıkıyor. İrfan, Deniz’i kurtarmak için büyük bir riske giriyor, tehlikeli bir kurtuluş planı hazırlıyor. Bu defa ona kim engel olmaya çalışacak? En yakınındakiler İlay ve Egemen mi yoksa gittikçe yakına sokulan Ayşe mi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS